Аніматори Дід Мороз і Снігуронька на дитячий День народження в Києві

Аніматори Дід Мороз і Снігуронька на дитячий День народження в Києві


Дід Мороз і Снігуронька на Новий рік

Дід Мороз і Снігуронька - це невід'ємні персонажі на Новий рік для кожної дитини! Новий рік з нетерпінням чекають і діти, і навіть дорослі! Кожен сподівається, що все-таки здійсниться маленьке диво ... і воно обов'язково здійсниться! Створити казкову атмосферу Нового року допоможемо вам ми - кращі аніматори Києва та Київської області! У нас є найчудовіші образи Дідуся Мороза і Снігуроньки. Замовте їх і подаруйте своїй дитині трішки дива! Якщо раптом до вас в двері постукає Дід Мороз і Снігуронька, то ваша дитина буде в захваті! З нашими аніматорами весело буде грати і веселитися, водити хороводи, співати пісні і розповідати вірші.

Аніматори Дід Мороз і Снігуронька на дитячому святі

Аніматори Дід Мороз і Снігуронька проведуть зимове дитяче свято в дитячому садку і в школі, в ресторані і в кафе. Ви можете запросити цих аніматорів до себе додому і прекрасно провести час. Організація такого свята для дітей дуже відповідальна справа. Ми намагаємося зробити все на найвищому рівні і завжди викладаємось на всі 100%. Дитячі аніматори Дід Мороз і Снігуронька не розчарують вас і ваших діток, адже наші костюми дуже красиві, зшиті на замовлення. Аніматори мають великий досвід роботи з дітьми та профільну освіту. Ми не проводимо стандартні сценарії дитячих свят на Новий рік, у нас до кожного заходу індивідуальний підхід. Захід виходить барвистим, яскравим і по-справжньому чарівним! Якщо у вас дитячий День народження взимку, аніматорів в образі Діда Мороза і Снігуроньки ви також зможете запросити. У нас великий вибір образів героїв для проведення на День народження дитини, яких ви можете до себе запросити. З нами дитяче свято виходить найкрутішим! Запрошуйте аніматорів Дідуся Мороза і Снігуроньку до своїх діток на свято і отримуйте казку! Наші програми найкращі, тому привітання з аніматорами Дідусем Морозом і Снігуронькою на Новий рік назавжди запам'ятаються діткам!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Дід Мороз і Снігуронька на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр