Аніматори Діппері і Мейбл на день народження в Києві

Аніматори Діппері і Мейбл на день народження в Києві


Аніматор Діппер і Мейбл на дитяче свято

Якщо ваші діти вже не дошкільнята і просто обожнюють мультсеріал «Гравіті Фолз», то вам варто запросити аніматорів в образах героїв Гравіті Фолз дипер, Мейбл і дядька Стіна. З цими жартівниками точно ніхто нудьгувати не буде! Мультсеріал розповідає про пригоди двох близнюків Діппера і Мейбл, які проводять свої літники канікули у їх дядька Стена. Городок називається Гравіті Фолз і він незвичайний - тут відбуваються надприродні аномалії! Зрозуміло, головні герої не залишаються осторонь і їх чекають захоплюючі пригоди! Дитячий день народження дитини вийде з героями Гравіті Фолз незвичайним, нестандартним, захоплюючим і незабутнім! Про таке свято діти ще довго будуть згадувати і захоплюватися професіоналізмом наших аніматорів Діппера і аніматора Мейбл.

Аніматори Діппері і Мейбл на день народження

Кожна наша програма для дитячих свят будується з урахуванням важливих факторів, в тому числі з огляду на сюжет самих мультсеріалів і образи героїв. Унікальна програма Гравіті Фолз з аніматорами для дітей розрахована на старший вік. Ви можете замовити аніматорів в образі одного з головних героїв аніматора Діппера, аніматора Мейбл і їх прадядю аніматора Стенфорда. У програмі ми змогли поєднувати відразу кілька цікавих для дітей напрямків: детектив, комедію і фантастику. Сміх, веселощі, сюрпризи, дива і захват - ось що включає в себе програма з дитячими аніматорами з Граввіті Фолз. Вашим дітям разом з дитячими аніматорами Діппері, Мейбл або Стеном доведеться відправитися в захоплюючу подорож по містечку Гравіті Фолз, битися з привидами і розгадати таємничі загадки. Все не так-то просто, як здається ... Чудові оригінальні костюми і тематичний реквізит дозволять нашим аніматорам Діппері, Мейбл з Гравіті Фолз провести свято для дітей у вас вдома, в школі, в кафе або в ресторані, на природі. Нашим дитячі аніматори недарма визнані кращими фахівцями дитячої анімації в Києву та Київській області. Вони зможуть підібрати секретний ключик до сердець дітей на будь-якому дитячому святі і організувати найвеселіше дитячий день народження вдома і в будь-якому іншому місці.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Діппері і Мейбл на день народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр