Аніматори Ельфи на дитячий День народження в Києві

Аніматори Ельфи на дитячий День народження в Києві


Аніматор Ельф на дитяче свято

І ось свято вашої дитини зовсім близько і ви хочете запросити дитячих аніматорів додому, в дитячий сад або в школу, в кафе або в ресторан в Києві та Київській області. Ви можете замовити у нас на дитяче свято і День народження дитини милих аніматорів Ельфів! Свято для дітей з аніматорами Ельфами сподобається всім без винятку! Ми підберемо для ваших дітей відповідну програму, яка задовольнить всі запити, до того ж ми можемо написати авторську програму і підібрати відповідний тематичний реквізит. На замовлення прямо додому і в будь-яке інше місце ви можете викликати для дітей милу Ельфіечку або веселого аніматора Ельфа! Діти полюблять наших чарівних ельфів!

Аніматори Ельфи на дитячий день народження

Аніматори Ельфи - це казкові істоти, які обожнюють співати, веселитися, танцювати, малювати, прикрашати. Тому якщо ви хочете організувати для дітей тематичну вечірку або майстер-клас, костюм Ельфа для аніматора підійде, як не можна краще. Аніматор Ельф подбає, щоб дитячий день народження вийшов особливим і творчим, веселим і цікавим! А ще наші найкращі і прекрасні аніматори Ельфи люблять природу. Якщо ви плануєте провести свято для дівчаток і хлопчиків на природі, в парку, в лісі або на дитячому майданчику, то без бешкетника аніматора Ельфа і його подруги ельфійки, вам точно ніяк не обійтися! У них безліч ідей, задумів ігор, просто незліченна кількість! День народження дівчинки запам'ятається всім гостям свята, якщо ви запросите аніматора Принцесу Ельфів. Дівчата і всі гості свята казково проведуть час і чудово повеселяться! А хлопчики з аніматором Принцом Ельфом можуть відправитися в лісову квест-пригоду, відгадуючи загадки, борючись зі злими істотами в пошуках скарбу ельфів! Діти полюблять наших прекрасних дитячих аніматорів Ельфів, адже їх неможливо не полюбити! Вони такі милі, загадкові, красиві, казкові, відважні, пустотливі, що будь-яка дитина буде щаслива провести своє свято разом з ними!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Ельфи на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр