Аніматори Ельза і Анна на дитячий День народження в Києві

Аніматори Ельза і Анна на дитячий День народження в Києві


Прекрасні Ельза и Анна з мультфільму «Холодне серце»

Сучасний мультфільм «Холодне серце» сьогодні дуже популярний серед дівчаток. Його з захопленням дивляться навіть дівчатка-підлітки і їх мами! А вся справа в незвичайній красі пейзажів, чудових перетвореннях, красі казкових героїв і приголомшливих спецефектах і, звичайно, в самій сюжетній лінії мультика. Головні героїні мультфільму сестри-принцеси Ельза і Анна пізнають чари істинної любові, вчаться чути один одного і довіряти, жертвувати чимось заради близьких людей, ну і, звичайно, в кінці мультфільму добро перемагає зло. Сценаристи дитячого святкового агентства «Перший аніматор» зуміли написати кілька прекрасних сценаріїв для організації та проведення дитячих свят за участю цих чудових персонажів. Замовити аніматорів для дітей в образі цих героїв в дитячому святковому агентстві стане кращим рішенням!

Ельза і Анна розтоплять серця дітей

З популярного мультфільму «Холодне Серце» ви можете замовити не тільки аніматорів-дівчат в образах прекрасної Анни і чарівної Ельзи, але і Сніговика Олафа, оленя Свена і відважного Крістофера на День народження дитини в Києві та Київській області. Ці герої мультфільму зможуть створити дивно казковий настрій на дитячому святі або на День народження у вас вдома, в школі, в дитячому саду, на природі в кафе, ресторані тощо. Багато варіантів того, як можна провести дитячий день народження і свято для дітей з аніматорами саме з цими персонажами мультфільму - Ельзою і Анною і їх друзів. Діти зануряться в чарівний світ і відправляться на справжню пригоду разом з кращими аніматорами! Аніматори-ведучі дитячого свята залучають до програми дуже красивий, а головне якісний реквізит. Дітки будуть веселитися від душі, а батьки захоплюватися красою образів дитячих аніматорів-провідних в образах Ельзи і Анни та інших героїв мультфільму «Холодне серце»!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму.


Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Ельза і Анна на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр