Аніматори Феї Вінкс на дитячий День народження в Києві

Аніматори Феї Вінкс на дитячий День народження в Києві


Феї Вінкс - кращі подруги!

Всі дівчатка знають і вірять, що в нашому світі живуть справжні Феї! Але ніхто і припустити не міг, що вони такі ж, як і ми з вами - звичайні люди! Не знала цього і Блум, але одного разу вона познайомилася з подругами Стелою, Музою, Роксі, Флорою, Текна і Лейлою і стала справжньою Феєю в країні Олфея! Разом подруги подолали безліч перешкод і побували в різних країнах і навіть світах, здолали сотні чудовиськ, яких і уявити то складно! Ось і наші аніматори в образі дівчаток « Феї Вінкс» вирішили відправитися в найцікавіше пригода на День народження дитини прямо в Київ або Київську область. Наш милий кращий аніматор на будь-якому дитячому святі і на дитячий День народження буде довгоочікуваним гостем. Образ прекрасної Феї Блум або її подруг - це безпрограшний варіант на свято для дівчинки, а захоплююча програма, доповнена креативними фішками, зробить карколомний ефект!

Аніматори Феї Вінкс на дитячому святі

Аніматор Фея Вінкс прилітають на дитяче свято!

Яка дівчинка відмовиться від того, щоб сама Стелла або Блум, Роксі або Текна, а може бути Флора або Лейла прилетіла до неї на День народження додому? Навіть малятка будуть щасливі на святі з такими красунями - аніматорами! Дитяче свято у вас вдома, в кафе або ресторані, в дитячому садку чи школі теж пройде дивовижно, адже аніматори Феїзможуть організувати дитяче свято для дітей на найвищому рівні і утримати увагу кожної дитини протягом усього заходу. Зрозуміло, анімація на тему «Феї Вінкс» дуже барвиста і мила, весела і досить активна. Наші кращі аніматори для дітей Феї Вінкс - справжні професіонали. Ідеальне свято для дітей з чарівницями або День народження дівчинки запам'ятається всім! Саме від вас буде залежати, як буде розвиватися програма. Ви можете замовити аніматора і будь-яку програму: стандартна програма аніматора, вечірка з Феями Вінкс, дискотека з чарівницями-феями, квест-пригода з Блум і її подругами, майстер клас від улюбленої феї... Вибір величезний! У нас є найрізноманітніші пропозиція для будь-якого місця проведення, віку учасників, кількості гостей і інших важливих аспектів свята для дітей. З дитячими аніматорами "феями Вінкс" вам і вашим дітям буде здаватися, що ви все потрапили в казкову країну, де збуваються всі мрії!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму.


Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Феї Вінкс на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр