Аніматори Головоломка на дитячому святі в Києві

Аніматори Головоломка на дитячому святі в Києві


Запросити додому аніматора Головоломка

Якщо ви хочете провести найульотніше дитяче свято і запросити аніматорів для дітей, то обирайте образ героїв з мультфільму «Головоломка»! Мультфільм «Головоломка» розповідає історію життя дівчинки ... Але головними героями все-таки є емоції людини: сум, радість, страх, гнів і огида. Саме їх пригоди і закручують сюжет, розповідаючи про дорослішання дитини і боротьбі емоцій. В програмі дитячого аніматора ми теж можемо закрутити відмінну сюжетну лінію, адже кожна емоція вважає, що вона головна. А ви можете замовити аніматора в будь-якому костюмі - Радість, Смуток, Гидливість, Гнів або Страх. Аніматор додому, в дитячий сад, в школу і в ресторан підготує для вашого свою, індивідуальну програму, варто вам лише обрати героїв мультфільму Головоломка!

Аніматори Головоломка на дитячому святі

Аніматори на дитяче свято з мультика «Головоломка» Радість і Печаль прекрасно підходять для школярів і підлітків. Для дітей цього віку всі програми мають елементи тімбілдингу. Професійні аніматори в Києві та Київській області проведуть найкласніші свята! Аніматори на день народження дитини може запропонувати величезний вибір різних програм і сценаріїв з героями мультфільму «Головоломка». Часто вибір падає на квест-пригоду з сюжетом з самого мультфільму, де аніматори на свято прийдуть в костюмі Радості і Печалі. Аніматори для дітей Радість і Печаль разом з дівчатками і хлопчиками подолають труднощі, навчаться працювати в команді, поважати один одного - як раз, як в мультику! Поспішайте замовити аніматора з «Головоломки» - це кращий аніматор для дітей

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, ми можемо розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Головоломка: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр