Аніматори індіанець і індіанка на дитячому святі в Києві

Аніматори індіанець і індіанка на дитячому святі в Києві


Незабутнє свято з індіанцями

Ми знаємо, як розвеселити дітей і провести чудове свято зі справжніми індіанцями! Ми можемо порадувати захоплюючими пригодами дівчаток та хлопчиків і всіх-всіх на святі вашої дитини! У нас є костюми точь-в-точь, як у індіанських племен, щоб провести супер-веселе свято для ваших дітей! День народження дитини або будь-яке святкування за участю дітей вийде незвичайним, таким, що запам'ятовується і дуже веселим. З нами будуть пісні, танці, тематичний аквагрим, мильні бульбашки і ще багато різних розваг, від яких діти будуть просто в захваті! Замовити індіанців-аніматорів в нашому агентстві найкраще для дітей старшого віку - від 5 до 12 років. Відомо, що індіанці - погані хлопці, але вони бувають і добрими. Наші пустотливі дитячі аніматори-введучі організовуватимуть дітей так, що ніхто і не подумає, що вони «ведуть» свято. Наші індіанці - милі жартівники!

Аніматори індіанець і індіанка на дитячому святі

Індіанська вечірка. Індіанці вміють веселитися!

Наш реквізит здатний перетворити будь-яке свято в веселу пригоду для дітей і дорослих. Наші костюми найкрасивіші і правдоподібні, а граємо ми краще за інших, адже вчилися ми в цій акторській школі для індіанців! Запрошуйте нас на дитяче свято і День народження дитини і замовляйте кращих аніматорів, і ви повірите, що потрапили на справжню вечірку для індіанців! З дітьми аніматор індіанець або мила індіанка в Києві або області, вдома, в кафе або ресторані, а може бути навіть в дитячому садку або школі відправиться в чарівну подорож до казкової країни на святі для дітей. Там весела компанія знайде скриню зі скарбом або врятує потрапивших в біду друзів ... До того ж, ми не прості аніматори, а кращі аніматори в Києві та Київській області!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори індіанець і індіанка на дитячому святі в Киіві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр