Аніматори Ковбой і Ковбойка на дитячому святі в Києві

Аніматори Ковбой і Ковбойка на дитячому святі в Києві


Ковбой і Ковбойка для дитячого свята

Західні герої вестернів ковбої стали дуже популярні, як герої для дитячого свята в Києву та Київській області. Діти в усі часи мріяли скакати на конях по преріях, боротися з індіанцями, стріляти з пістолетів, боротися на стороні добра ... Сьогодні Ковбой і навіть Ковбойка - це приголомшливі образи для наслідування! Природа, дух азарту і пустощів, свобода волі і прагнень - ось що таке ковбойська вечірка з кращими аніматорами. Пригоди тільки починаються! Діти з аніматорами на святі будуть веселитися, відпочивати, фізично розвиватися, відкривати щось нове для себе, вивчати історію. З аніматорами Ковбоєм і ковбойка вечір пройде в одну мить!

Аніматори ковбой і ковбойка на дитячому святі

У дитячому садку і в школі дитячі аніматори Ковбой і Ковбойка зроблять справжній фурор! Вони зможуть провести найрізноманітніші програми для дівчаток і хлопчиків різного віку. Чудовим свято для дітей вийде з аніматорами в цих образах в кафе і ресторані. Можна яскраво прикрасити приміщення в тематиці заходу і тоді День народження дитини вийде насиченим і колоритним, вже повірте професіоналам! Вечірка з кращими аніматорами Ковбоєм і ковбойкою у вас вдома перетвориться в захоплюючу пригоду! Це просто чудовий варіант - замовити наших аніматорів додому на дитячий День народження. З ними будь-яке дитяче свято перетворюється в неймовірно казкову подію. Аніматори Ковбой і Ковбойка на святі для дітей - це професійні програми, доречні жарти, неймовірної краси костюми, прекрасні актори, чарівний реквізит ... Словом, Квестманія зробить все від них можливе, щоб дітки на святі з аніматорами відчували себе, як в казці! Після свята дітки будуть ще довго згадувати і захоплюватися акторами-аніматорами Ковбоєм або ковбойкою. Квестманія впевнена на 100%, що ви ще не раз запросите їн на свято до своєї дитини!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. 

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Ковбой і Ковбойка на дитячому святі в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр