Аніматори Леді Баг і Суперкіт на дитячому святі в Києві

Аніматори Леді Баг і Суперкіт на дитячому святі в Києві


Леді Баг і Супер Кіт у вас в гостях

Кожен, хто дивився мультфільм «Леді Баг і Супер Кіт», не міг не закохатися в головних героїв. Ці чудові персонажі Леді Баг і Супер Кіт сьогодні стали одними з найбільш популярних образів для аніматорів, які замовляють для проведення дитячих свят в Києві та області. Історія мультсеріалу розповідає про життя двох підлітків Марінет Дюпен-Чет і Едріан Агреста. Ці діти змушені боротися з супер-лиходіями і при цьому залишатися звичайними школярами, що досить складно. Дитячого аніматора в образі Супер Кота і Леді Баг можна запросити на дитяче свято або дитячий День народження в дитячому саду, в школі, в кафе або ресторані. Вони прекрасно впишуться в ігрову програму свята прямо у вас вдома! У нашого аніматора багато цікавих фішечок приховано для того, щоб організувати найвеселіше свято для дівчаток і хлопчиків.

Аніматори Леді Баг і Супер Кіт на дитячому святі

Два героя - це протилежності один одному. Леді Баг, а точніше Марінет, досить скромна, сором'язлива і навіть трошки незграбна дівчина, яка з волі обставин змушена стати героїнею. Безжурний, веселий, відважний, чарівний, трохи самозакоханий Супер Кіт навпаки любить покрасуватися і повеселитися. Наші дитячі аніматори в цих образах стануть справжнім сюрпризом для діток старших дошкільних груп і вже учнів початкової школи. Вони розвеселять і зацікавлять своїми оригінальними жартами і небанальними конкурсами. Програму за участю аніматора Супер Кота і Леді Баг на свято для дітей ви можете обрати на свій смак. У будь-якому випадку, діти будуть залучені у вир ігор, конкурсів та пригод. До речі, варто відзначити, у нас є дуже цікава квест-програма за участю аніматорів Леді Баг і Супер Кота! Створена вона на основі останнього сучасного мультфільму. На день народження дитини Леді Баг і Супер Кіт чудово підійдуть! У цих прекрасних і найкращих аніматорів припасено багато цікавих завдань і оригінальних фішечок. Дітки просто закохаються в нашого чарівного і просто кращого аніматора Кота і милу Леді Баг! З аніматором в образі Леді Баг і Супер Кота будь-яке свято для дітей пройде весело і цікаво, оригінально і просто шикарно!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Леді Баг і Супер Кіт на дитячому святі в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр