Аніматори Лего Нінзяго на дитячий День народження в Києві

Аніматори Лего Нінзяго на дитячий День народження в Києві


З Аніматорами "Лего Ніндзяго" свято веселіше!

Мультфільм Лего Ніндзяго знайшов славу найнезвичайнішого мультфільму для відважних дівчат і хлопців. Сьогодні в Києві та Київській області ви можете замовити аніматора на День народження дитини або будь-яке дитяче свято в образі героїв цього мультфільму. Сміливі Ніндзя проведуть свято для дітей в дитячому садку і в школі, в кафе і ресторані. У вас вдома найкращі аніматори організують справжній бій між силами добра і зла ... 100% нудьгувати ніхто не буде з ніндзя з мультфільму «Лего Ніндзяго». Відважні аніматори Ніндзяго, що володіють стародавнім китайським мистецтвом карате, із задоволенням проведуть дитяче свято і День народження дитини! Наші Ніндзя можуть все! Боротися з злочинцями, грати з дітьми, радіти, сміятися. Бути такими простими і милими, але при цьому страшними воїнами ... Зазивайте наших Ниндзя з Лего і отримуйте найкреативніше і незвичайне свято для дітей!

Аніматор "Лего Ніндзяго" на дитяче свято

Разом з прекрасними дитячими аніматорами ніндзя діткам потрібно буде пройти випробування, згуртуватися і стати справжньою командою. Професійні актори в прекрасних костюмах чудово впораються зі своїм завданням і організують чудове свято для дітей. Реалістичні образи зроблять свою справу, і діти відчують себе справжніми воїнами. Костюмовані персонажі не відрізняються від мультиплікаційних героїв, так що дівчата і хлопці 100% повірять в те, що до них прийшли справжні Лего Ніндзяго! Яскраво, весело, смішно, надзвичайно і чудово - саме такими будуть відгуки про організований нашими дитячими аніматорами святі. Квестманія завжди викладається на 100%! В Квестманії маса всіляких програм, яскравих доповнень до свята і, що немало важливо, великий досвід роботи з дітьми. Ви і ваші дітки не захочете розлучатися з аніматорами! Квестманія обожнює дитячі свята та готові знову і знову дарувати посмішки і радість всім дівчатам і хлопцям!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, ми можемо розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера (098) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Лего Нінзяго: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр