Аніматори Мадагаскар на дитячому святі в Києві

Аніматори Мадагаскар на дитячому святі в Києві


Герої мультфільму «Мадагаскар» знову з нами!

Супер-веселий мультфільм Мадагаскар просто підірвав уяву глядачів! Веселі звірі із зоопарку міста Нью-Йорк, які мріють потрапити на волю стали улюбленцями мільйонів людей по всьому світу. Їх пригоди, забавні жарти, приколи і доброта розтопили серця дітей, тому кожна дитина буде щаслива, якщо до них в гості прийде Лев Алекс, зебра Мартін, Бегемотиха Глорія або жираф Мелман. Кожен з них має свою яскраву індивідуальність і характер. І ось вони по чистій випадковості всі разом відправляються на Мадагаскар! А з ними ще разом із зоопарку їдуть тямущі пінгвіни.

Аніматори Мадагаскар на дитячому святі

Їдемо в пригоди на Мадагаскар!

Як буде здорово, як будуть раді ваші дітки, коли четверо друзів, а може бути навіть хтось один з них випадково приїде на свято до ваших діток в Києві та Київській області. Наші кращі аніматори для дітей розіграють так свій приїзд, що всі діти 100% повірять в історію і День народження дитини або будь-яке інше дитяче свято пройде неймовірно весело. Кого б ви і ваші малюки хотіли бачити на дитячому Дні народження: аніматора в образі лева Алекс, Зебру Мартіна, бегемотиху Глорію або жирафа Мелмана? Всі ці образи у нас просто чудові! Дитячі аніматори завжди вживаються в роль і проводять свято для дітей зі 100% віддачею. Якщо дитяче свято з аніматором у вас вдома або навіть в дитячому садку або в школі, в кафе або ресторані оформити в стилі «Мадагаскар», то вже точно всі гості будуть не те що в повному захваті, а в цілковитому захопленні! Такого яскравого і дивно веселого дитячого свята ні у кого ще не було! Ви можете замовити аніматорів в образі героїв мультфільму «Мадагаскар» не тільки для школярів, але і для дошкільнят. Веселі африканські звірята Лев, Бегемотик, Зебра або Жираф прекрасно підходять і просто, як гості з далекої Африки на Дитяче свято. Малюки завжди з охотою йдуть грати навіть з нашим милим хижаком Львом. Він зовсім не страшний, а дуже миленький і чарівний, а танцює він, просто чудо! Аніматори в образі героїв з мультфільму «Мадагаскар» зроблять День народження дітей або будь-яке інше свято незабутнім!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Мадагаскар на дитячому святі в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр