Аніматори Міккі Маус і Мінні на дитячому святі в Києві

Аніматори Міккі Маус і Мінні на дитячому святі в Києві


Міккі Маус і Мінні Маус поспішають в гості!

Найзнаменитіші мишки Діснея Міккі Маус і Мінні Маус стали культовими персонажами мультфільмів! Саме вони першими оселилися в містечку Діснейленд! Саме з них почалася епоха мультфільмів ... Сьогодні, через багато десятиліть з першої історії про Міккі Мауса і Мінні Мауса, всі діти світу будуть раді зустрічі з цими героями! Дівчатка і хлопчики знають цю добру милу пару і з задоволенням будуть з ними грати на будь-якому дитячому святі і на дитячому Дні народженні разом з нашими кращими аніматорами в Києві та Київській області. Дитячі аніматори Міккі Маус і Мінні Маус припадуть до душі і дівчаткам, і хлопчикам, незалежно від місця проведення свята для дітей - ведучі дитячого свята сподобаються всім!

Аніматори «Міккі Маус і Мінні Маус» на дитяче свято

Замовлення аніматорів в образі Міккі Мауса і Мінні Мауса буде прекрасним рішенням і для проведення дитячого свята у вас вдома, в дитячому саду, в кафе або ресторані, в школі для малюків і старших дітей. З аніматорами Міккі Маус і Мінні Маус у вас буде панувати радість, сміх і веселощі. Наші кращі аніматори можуть провести свято поодинці, а можуть і в дружній парі. Зазвичай обох аніматорів замовляють у нас, якщо необхідно провести свято в дитячому садку або в початковій школі. Аніматори Міккі Маус і Мінні Маус також припадуть до речі, якщо на святі буде змішана компанія дітей - порівну дівчаток і хлопчиків. Два мишеняти аніматори досить милі, але коли вони зустрічаються разом, то проводять просто чудові дитячі свята! Їх милі образи, славні вушка, добру вдачу і веселі пригоди, в які вони завжди готові відправитися - ось що потрібно на День народження для вашої дитини! Веселі ігри, славні пісеньки, аквагрим, мильні бульбашки, твістінг - все це діти на святі зустрінуть з радістю і будуть щасливі прийняти в своє коло веселих аніматорів Міккі Мауса і Мінні Мауса. Кожну програму ми підбираємо індивідуально для кожного випадку, а також можемо додати елементи, від яких дітки будуть в захваті!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Міккі Маус і Мінні на дитячому святі в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр