Аніматори Шрек і Фіона на дитячий День народження в Києві

Аніматори Шрек і Фіона на дитячий День народження в Києві


Шрек і Фіона привітають з днем ​​народження

Вийшовши на екрани телевізорів мультфільм Шрек просто підірвав мультиплікаційний світ! Історія про жахливого, нечистоплотного, злого, шкідливого, гидкого й просто у всіх сенсах негативного героя Велетна-людожера на ім'я Шрек, виявилася не такою вже й простий. На перший погляд, здавався поганим, Шрек виявився вразливим, добрим, люблячим персонажем. Його любов до принцеси Фиони стала несподіванкою, але саме цим і зачарувала до себе маленьких глядачів. Згодом на екрани вийшли 3 продовження Шрека і всілякі міні-версії. Тепер діти люблять Шрека і будуть раді бачити його у себе на святі.

Аніматори Шрек і Фіона на дитячому святі

З Шрека брати приклад не варто, це однозначно. Всі діти це прекрасно розуміють, але так здорово іноді повеселитися від душі, відправитися в похід за пригодами, врятувати принцесу, битися з драконом, знайти нових друзів... З кращим аніматором в образі Шрека на святі для дітей буде весело. І пригоди, і навчальні елементи, і карколомні програми! Замовити аніматора Шрека можна як до себе додому на День народження дитини, так і дитячий садок і в школу, кафе і ресторан. З ним можуть провести свято для дітей аніматори в образ Фіони або Ослика. З цими дитячими аніматорами свято розквітне пишним букетом сміху, жартів і радості! Дівчата і хлопці будуть раді бачити у себе на святі аніматорів Шрека і Фіону. Це досить «модні» і одні з найбільш затребуваних персонажів. Так що поспішайте запросити їх на свято до своєї дитини! Неординарність, професіоналізм, досвід і краса костюмів, кращі програми та артистизм роблять нас найбільш затребуваними аніматорами в Києві та Київській області.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Шрек і Фіона на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр