Аніматори Сімпсони на дитячому святі в Києві

Аніматори Сімпсони на дитячому святі в Києві


Аніматори Сімпсони для дітей

Мультсеріал Сімпсони сподобався багатьом дівчатками та хлопчикам ще в школі. Ми пропонуємо вам замовити аніматора в Києві та Київській області в образі героїв мультфільму «Сімпсони» для дітей на будь-яке свято.

У мультфільмі показується життя вигаданої американської сім'ї. «Сімпсони» розраховані на дорослих і підлітків, адже тут море сарказму, критики, а також висміювання стереотипів і кліше. Тому програми дитячі аніматори в костюмі Сімпсонів підготували з урахуванням віку дітей і включили в них найкласніші фішечки! Старшокласники і підлітки будуть раді, якщо до них прийде аніматор на свято в образі Барта, Лізи, Мардж або Гомера Сімпсонів.

Аніматори Сімпсони на дитячому святі

Якщо ви хочете запросити аніматора для дітей, то обирайте Сімпсонів! Аніматори на день народження дитини в костюмі Барда Симсона, Лізи Сімпсон або їх батьків Мардж і Гомер Сімпсон проведуть ульотні та запальні дитячі вечірки! Пізнати цих героїв легко - вони жовті і у них великі вирячені очі!

З цими неординарними героями і аніматорами дитяче свято запам'ятається надовго. Будуть креативні конкурси, класні ігри та море розваг! Наші кращі аніматори Барт, Лізі, Мардж, Гомер Сімпсони на святі завоюють серця всіх гостей.

З великого числа варіантів програм за участю Сімпсонів, ви зможете вибрати саме ту, яка підійде для ваших діток. Замовити аніматорів Сімпсонів поспішайте додому, а ще можна викликати аніматора не тільки додому, але і в дитячий сад, в школу, в ресторан, в кафе. У будь-якому випадку свято для дітей з нашими професійними аніматорами вийде незабутнім і просто суперським!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, ми можемо розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28. 


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Сімпсони на дитячому святі в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр