Аніматори Тачки на дитячому святі в Києві

Аніматори Тачки на дитячому святі в Києві


Аніматори Тачки. Швидкість і веселощі з аніматорами в образі машинок

«Тачки» - це мультфільм для справжніх хлопчаків! Швидкість, жага до перемоги, вірність і любов до свободи і справедливості - ось про що йдеться в цьому найулюбленішу мультфільмі для дітей. Головні герої незвичайні самі по собі - це справжні машинки, які вміють не тільки говорити, а й відчувати, як люди. Ось вони: червона машинка - це відомий гонщик Блискавка Маквін, старенька вантажівка Метр, спортивна машинка - Салі. З ними ніколи нудьгувати! Хто сказав, що машинки це для дітей ?! Вам теж сподобається наша програма з нашими кращими аніматорами-Тачками! Дитячі аніматори в костюмах машинок з мультфільму «Тачки» стануть прекрасним варіантом для організації свята для хлопчика і його друзів навіть в кафе або ресторані.

Аніматори «Тачки» на дитяче свято

Свято для дітей з аніматорами в образі друзів автогонщиків можна провести в дитячому саду або в школі. Програма «Тачки» з аніматорами стане прекрасним варіантом для того, щоб відзначити дитячий день народження вдома. Задерикуватий і швидкий Блискавка Маквін і мила Салі гратимуть з дітками і влаштують справжні гонки, щоб подолати всі перешкоди на своєму шляху. Замовити в Києві та Київській області кращих аніматорів з прекрасною анімаційної програмою у нас простіше простого! Актори нашого агентства прекрасно знають свою роль і зуміють зробити дитяче свято найяскравішим і оригінальним. Наш сценарій з аніматорами в образі машинок на День народження дитини враховує безліч важливих деталей. Дітки будуть веселитися і радіти разом з прекрасними ведучими-професіоналами. Будьте впевнені, аніматор Блискавка Маквін організовує приголомшливе свято для ваших дітей і будь-яке святкування. Наша анімація дійсно унікальна. Буде весело, стильно, оригінально з аніматором в образ машинок з мультфільму «Тачки». Ми зуміємо потішити всіх!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Тачки на дитячому святі в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр