Аніматори Трансформери на дитячий День народження в Києві

Аніматори Трансформери на дитячий День народження в Києві


«Трансформери» - боротьба за справедливість!

Один з найбільш епохальних мультфільмів і фільмом сучасності, які з задоволенням дивляться і дорослі, і діти, стали «Трансформери»! Вони викликали справжній бум серед молоді та школярів! Вже кілька років за битвою добрих автоботів зі злими десептиконами із завмиранням серця стежать мільйони людей в усьому світі. Оптимус Прайм ватажок автоботів готовий на багато що, щоб люди і його народ жили в мирі та злагоді. В ході перегляду неможливо не закохатися в милих автоботів! Тож не дивно, що аніматори Трансформеристали найпопулярнішими і одними з найбільш замовляються образів на День народження дитини. Замовити їх ви можете і ви! Аніматори автоботи зможуть порадувати дітей і провести прекрасну програму, наповнену чудесними пригодами в боротьбі зі злочинцями.

Аніматор Трансформер - гра тільки починається!

Ми раді запропонувати вам найсильніших і найсміливіших Трансформерів для проведення дитячих свят в Києві та Київській області! Якщо ви замовляєте проведення дитячого свята в перший раз, то краще спочатку дівчаток і хлопчиків познайомити з веселим і милим Бамблбі. Дитячий аніматор в чудовому костюмі з радістю буде грати і розважати дітей на будь-якому святі, будь то День народження або випускний в школі, або навіть сімейний дитяче свято вдома. Будь-яке свято для дітей з нами пройде казково! Діти люблять цих героїв, і ми впевнені, що кращий аніматор Трансформер сподобається вашій дитині! Всі костюми ми шиємо на замовлення у професійних дизайнерів. Оптимус Прайм , Бамблбіта інші Трансформери стануть справжніми друзями ваших дітей і подарують їм чудові враження від дитячого свята і дитячого Дня народження! У Києві ви зможете замовити недорого День народження дитини або будь-яке щиро веселе свято для дітей з аніматорами, звернувшись до нас! Але аніматор Трансформер - це безпрограшний варіант для дітей 6-12 років в Києві та Київській області!

Аніматори  Трансформери на дитячому святі

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.


Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Трансформери на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр