Аніматори тролів трояндочки і Цветан на дитячому день народження в Києві

Аніматори тролів трояндочки і Цветан на дитячому день народження в Києві


Пустотливі Тролі Трояндочка і Цветан на дитяче свято

Негативні герої не завжди є такими злими, страшними і кровожерливими. Ось і виявилося, що Тролі Трояндочка і Цветан - найдобріші, пустотливі і просто чудові! Вони прийшли з мультфільму «Тролі» з екранів телевізорів і тепер радують дівчаток і хлопчиків на святах в Києві та області. Якщо ви не знаєте, то тролі - це герої, які прийшли до нас зі скандинавських міфів. Гірські чарівники за легендами часто паскудять людям і стають причинами руйнувань. Тролі Трояндочка і Цветан - це улюблені іграшки дітвори усього світу і тепер вони завойовують глядачів, завдяки новому мультфільму. Якщо на свято для дітей або день народження дитини заглянуть ці милі герої, то всі гості будуть в захваті!

Аніматори Тролі Трояндочка і Цветан на дитячому святі

Дитячі аніматори вміють дивувати і радувати дівчаток і хлопчиків на будь-якому дитячому святі або на дитячому Дні народження. Однак, аніматори в образі Тролів Трояндочки і Цветана незвичайні і найдивовижніші! Вони вміють дивувати не тільки діток, а й дорослих! Квестманія задіяли в цій програмі тільки най-най, кращих з кращих аніматорів міста і області. Аніматори в образ Тролів просто чарівні!

Чарівна дівчина-аніматор Трояндочка в ніжній сукні з прекрасним гримом розтопить серця дівчаток, а пустун аніматор Цветан захопить хлопчаків в гру. Образи цих тролів для аніматорів на дитяче свято розроблялися нами детально. Не впізнати героїв просто неможливо! Ігрові програми з цими персонажами на День народження дитини і будь-яке свято для дітей відрізняється великою кількістю активних ігор, цікавих завдань, витівок і пустощів. Сміятися будуть всі!!! Замовивши аніматорів Тролів Трояндочку і Цветана, ви подаруєте своїм діткам чарівну казку, в якій дівчатка і хлопчики стануть з нами активними учасниками! З нами казка і чудеса прийдуть до вас в будинок!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть підготувати квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори тролів Трояндочки і Цветан на дитячому день народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр