Аніматори в образі Покемонів на дитячому святі

Аніматори в образі Покемонів на дитячому святі


Загадкові Покемони для дітей

Мода на покемонів знову повернулася! Покемони - це герої фантастичного мультсеріалу, незвичайні істоти, здатні перетворюватися і вдосконалюватися. Люди, тренери покемонів, навчають їх для битви з іншими покемонами і вважається за честь стати кращим з кращих. Аніме стало дуже популярно серед дітей і підлітків, тому гра «Покемони» буквально підкорила весь світ. Організувати найкраще свято для дітей або дитячий День народження допоможуть вам наші, «вітчизняні» покемони, які живуть в Києві і Київській області. Понад 700 різновидів покемонів існує в світі, так що не дивуйтеся, що кілька таких істот живе і у нас. Відкривши двері, ваші діти стануть одним з тренерів покемонів.

Аніматори в образі Покемонів на дитячому святі

Дитяче свято перетвориться на справжню пригоду, якщо ви замовите наших кращих аніматорів Покемонів! Аніматори в образі Покемонів на День народження дитини проведуть найцікавішу, яскраву і пам’ятну програму! На святі будуть ігри, аквагрим, змагання та багато інших найрізноманітніших розваг. Замовляйте також з аніматорами покемонів на свято для дітей суперцікавий і захоплюючий квест-пригоду. Аніматор Покемон принесе на дитячий День народження багато нового і цікавого! З ним весело пройде свято в дитячому садку, у вас вдома, в школі, в кафе і в ресторані - в будь-якому місці! З нашим дитячим аніматором Покемоном ви можете запросити на свято будь-яку кількість гостей - організуємо захід на найвищому рівні, нудьгувати ніхто не буде. Наш досвід роботи та профільна освіта дозволяє проводити найкращі програми з різноманітним наповненням. Вечірка або дискотека в стилі Пакемон-паті з класними аніматорами - таке можна влаштувати навіть на випускний в школі. Буде весело! Для кожного віку і для кожного замовлення ми підбираємо програму індивідуально. В наших можливостях обмежень немає! Ми ж завжди враховуємо ваші побажання і влаштуємо все в рамках вашого бюджету. Ми найкраща команда аніматорів, так що ми впевнені, що у вас точно з'явиться бажання співпрацювати з нами і в майбутньому!

Аніматори Покемони на дитячому святі

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму!


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори в образі Покемонів на дитячому святі : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр