Анімація в стилі Історія іграшок на дитячий День народження в Києві

Анімація в стилі Історія іграшок на дитячий День народження в Києві


"Історія Іграшок" вже поруч!

Знаєте, діти вірять, що по ночах іграшки оживають і живуть своїм дивовижним життям ?! І це дійсно так! Мультфільм «Історія Іграшок» якраз і розповідає про веселі пригоди іграшок одного хлопчика. Так вийшло, що іграшки з цього мультфільму втекли і потрапили на свято до Києва і Київської області саме до ваших дітей! Дитячий день народження і свято для дітей вийде насиченим і казково веселим з кращими аніматорами з мультфільму «Історія Іграшок». Аніматори природжені актори, тому вони легко вживаються в роль і свято у них вийде най барвистим і смішнішим. Діти обожнюють грати зі своїми іграшками, але буде просто чудово, якщо раптом іграшки оживуть і прийдуть до них у гості! З ними буде весело балуватися на святі і брати участь в цій пригоді.

Аніматори і герої мультфільму "Історія Іграшок"

Дитячі аніматори з мультфільму «Історія Іграшок» вразять дітей своєю оригінальністю і веселим характером. Вони саме такі, як в мультфільмі! Костюми пошиті у професіоналів, а програми розроблені кращими фахівцями. Веселий Ковбой Вуді, відважний Баз Лайтер, Джессі - всі вони з радістю прийдуть в гості до ваших дітей. З цими героями День народження дитини і свято вдома вийде незвичайним! У вас вдома, в дитячому саду, в школі, в кафе і ресторані свято для дітей засяє посмішками дівчаток і хлопчиків з аніматорами в образі героїв з мультфільму «Історія Іграшок». Вуді проведе майстер-клас для хлопчиків, Джессі організовує гучну вечірку, Баз Лайтер влаштує квест-пригоди по просторах галактики. Не сумнівайтеся і не переймайтеся - з цими аніматорами-іграшками дитяче свято вийде просто чудове! Кращі аніматори влаштують неймовірні веселощі в рамках програми Історія Іграшок!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. 

Деталі цін уточнюйте у менеджера (098) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Анімація в стилі Історія іграшок: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр