Аніматор Червона Шапочка на дитячому святі в Києві

Аніматор Червона Шапочка на дитячому святі в Києві


Казка про Червону Шапочку

Казка про Червону Шапочку відома багатьом діткам з народження. Про долю дівчини в червоній шапочці переживає вже не одне покоління дітей в усьому світі! А сама історія, здавалося б, проста: маленька дівчинка несла гостинці своєї бабусі, зустріла вовка, розповіла йому все, що знала, а потім він з'їв бабусю і її. Але насправді історія дуже повчальна! Вона розповідає дітям про те, що не можна одним гуляти, розмовляти з незнайомцями і вести себе безтурботно, що потрібно думати про свою безпеку та безпеку близьких людей. Ось такі серйозні теми, виявляється, зачіпає дитяча казка. Ми ж проведемо най приголомшливіше свято для дітей за участю цього милого і чарівного персонажа казки!

Аніматор Червона шапочка на дитячому святі

Уявляєте, як здивуються ваші дітки, коли Червона Шапочка зайде в гості до вас додому на дитяче свято або День народження в Києву та Київській області! А що?! Адже диво завжди може трапитися ... Чудове свято, яке буває раз на рік, це, звичайно ж, День народження дитини! Його треба відзначити по-особливому, розфарбувати яскравими фарбами і веселощами. Наш дитячий аніматор Червона Шапочка завжди готова відправитися в пригоду і захопити з собою дівчаток і хлопчиків! Вона проведе чудове дитяче свято з чудовою програмою, та таке, що ніхто ще не бачив! Індивідуальний підхід запорука нашого успіху! Замовляйте кращого аніматора в образі Червоної Шапочки! Вона може прийти на день народження дитини до вас додому, на дитяче свято в сад або в школу. Індивідуальна програма і досвід анімації дозволить їй створити неперевершену святкову атмосферу і залишити всім гостям яскраві спогади про захід. Аніматор на дитячий день народження в образі Червоної Шапочки привітає дівчаток і хлопчиків в кафе і ресторані і в будь-якому місці, де ви вирішите провести свято.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.

 


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Червона Шапочка на дитячому святі в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр