Аніматор Футболіст на дитячому святі в Києві

Аніматор Футболіст на дитячому святі в Києві


Футболіст на дитяче свято

Футбол - тема, про яку чоловіки, так що там чоловіки, навіть хлопчики можуть розмовляти годинами! Якщо до таких любителей футболу або будь-якого іншого виду спорту відноситься ваша дитина, то краще запросити до себе дитячого аніматора в образі Футболіста. Цю роль може виконати і дівчина аніматор, і хлопець - всі вони вміють грати в футбол і навіть продемонструють свої навички вашим діткам на День народження. Здорово, що можна ось так просто повеселитися і відпочити на дитячому святі. Спортивне свято для дітей - це чудова ідея! Діти вдосталь награються і навіть поліпшать свою фізичну підготовку. Аніматор футболіст чудово організовує дітей і зуміє кожного порадувати своєю програмою.

Аніматор Футболіст проведе день народження дитини

Дитяче свято з найкращим аніматором Футболістом в Києву та Київській області можна провести з розмахом навіть у вас вдома. Аніматор в дитячому саду, в школі, в кафе і ресторані влаштує змагання з футболу, навчить діток управлятися з м'ячем або просто проведе свято в спортивному стилі. Програми з аніматором Футболістом підходять для дітей будь-якого віку, ну а також для будь-якого місця проведення. Замовити аніматора Футболіста краще для діток активних, які люблять свіже повітря, дух змагань і спорт. Якщо ж ви просто хочете «розтрусити» діток на день народження або на іншому дитячому святі, то не сумнівайтеся, наш аніматор професіонал. Він прекрасно впорається зі своїм завданням і навіть сором’язливих діток м'яко захопить в гру і навчить любити спорт. Спортивне свято з аніматором Футболістом пройде яскраво і незвично! Такого незвичайного заходу ще ні в кого не було! Веселощі і радість, навчання та ігри, позитив і жарти ось що означає краще дитяче свято!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. 

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Футболіст на дитячому святі в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр