Аниматори Моряк і Морячка на день народження в Києві

Аниматори Моряк і Морячка на день народження в Києві


Аніматори Моряк і Морячка на дитяче свято

Діти люблять літо, море, сонце і пісок, люблять пригоди і пустощі! На будь-яке свято для дітей навіть в саму морозну, похмуру або дощову погоду ви можете відправитися в неймовірну подорож! Аніматори Моряк і аніматор Морячка проведуть для дітей у вас вдома, в дитячому саду, в школі, в кафе або в ресторані най приголомшливіше свято! Наші дитячі аніматори виїжджають по Києву та області, так що ви можете замовити морські пригоди «з доставкою додому»! Нашим бувалим аніматорам Морякам і морячки терміново потрібні помічники матроси і юнги, кок і боцман! Тож не дивно, що саме на ваше свято прийшли відважні аніматори-моряки, адже тут так багато сміливих, спритних і розумних дівчат і хлопчиків! Тепер хлопцям доведеться пройти ряд випробувань, щоб відправитися в захоплюючу подорож по семи морях на самому прекрасному кораблі під командуванням іменинника або іменинниці капітана.

Аніматор Моряк і Морячка на день народження

У нас ви можете запросити аніматорів Морячку і аніматор Моряка для дітей з абсолютно будь-якою програмою в рамках вашого бюджету. У будь-якому випадку свято дітям запам'ятається і сподобається! Наші кращі аніматори організують дитячий день народження і будь-яке дитяче свято в морській тематиці. З веселими аніматорами Моряком і морячкою діти з великим задоволенням повеселяться, беручи участь у звичайній ігровій програмі. Весело проходять дитячі свята з аніматорами в образі Моряка і Морячки в жанрі морського квесту. Також вони можуть стати на день народження дитини доповненням до піратської вечірці або до іншої стилізованої шоу-програмою. Варіантів - просто маса! Обирайте відповідну і викликайте аніматорів професіоналів морської справи! Дитяче свято в морському стилі легкий у виконанні, але відрізняється веселою вдачею, яскравими іграми і морськими жартами! Аніматори Моряки проведуть для дітей самий захоплюючий свято! Ми впевнені, що всі маленькі гості свята, який проведуть наші аніматори, залишаться в повному захваті і будуть ще довго згадувати свої пригоди з аніматорами веселою морячка і сміливим Моряком.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аниматори Моряк і Морячка на день народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр