Аніматор Серце на святі в Київ

Аніматор Серце на святі в Київ


Серце на свято

Аніматор в образі Серця проведе дитяче свято яскраво і оригінально! Його можна замовити не тільки на свято для дітей і День народження дитини, а й День Закоханих або як його ще називають, День Святого Валентина, який відзначають 14 лютого. Квестманія кращі аніматори, в Києву та Київській області, працюють вже кілька років і маємо великий досвід роботи. Аніматорів часто замовляють в дитячий сад, в школу, в кафе і ресторан і навіть додому для привітання дітей зі святом. Поспішайте замовити приголомшливий образ для аніматора Серце, і ви отримаєте чудове свято!

Аніматор - серце на дитячому святі

Аніматор в образі Серця для ваших діток проведе прекрасний вечір і організовує найкраще свято. З ним просто не може бути нудно! Гарний костюм, професійна освіта, веселий характер - все це допоможе нашому аніматору створити потрібну атмосферу на святі. На святі з Аніматором Серце будуть пісні, мильні бульбашки, танці, багато повітряних куль, аквагрим і інші чудові атрибути дитячого свята! Ви також можете замовити одного або кілька аніматорів - аніматор Серце прекрасно доповнить будь-яке святкування! Тут працюють тільки професіонали, які організовують незабутнє свято з аніматорами! День народження, дитяче свято, випускний бал, Новий рік, іменини - будь-яке свято до снаги! Всі програми розраховані для певного заходу, тому ви легко зможете вибрати образ для проведення дитячого свята. Квестманія дуже ретельно ставиться до організації свят для дітей, до кожного клієнта індивідуальний підхід. Можете бути впевнені, що Квестманія організує для вас краще свято, і дітки будуть згадувати про свято тільки з вдячністю і захопленням! Квестманія дарує радість і веселощі, посмішки і дзвінкий сміх!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. 

 

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Серце на святі в Київ : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр