Аніматор Сонік на дитячому дні народження в Києві

Аніматор Сонік на дитячому дні народження в Києві


Сонік Ікс проведе дитяче свято

Аніме-серіал для дітей Сонік Ікс - це найулюбленіший мультфільм всіх хлопчаків! В Києві та Київській області ми можемо організувати дитяче свято з аніматором в образі Соніка Ікс. Буде весело і цікаво! Замовити подібне свято можна на День народження для дівчаток і для хлопчиків. Всі гості будуть задоволені! Дитячий День народження з аніматорами в образі тварин їжачка Соніка і його друзів лисеняти і їжачихи пройде в тематиці аніме-мультфільму. Як і всі герої, ці хлопці б'ються з негативними персонажами, і ось на святі вони теж будуть протистояти злу. Кожен образ продуманий до деталей і підійде на свято в дитячому садку, у вас вдома, у школі, в кафе і в ресторані.

Аніматор Сонік на дитячому святі

Персонажі мультфільму «Сонік» чудово підійдуть для хлопців дошкільного віку та школярів. Аніматор Сонік буде веселитися і грати з дітками. У нього є багато цікавого і захоплюючого: аквагрим, мильні бульбашки, повітряні кульки та багато інших фішечок. Саме ми - кращі аніматори покликані подарувати дітям радість і веселощі, розфарбувати дитяче свято яскравими фарбами і стати чарівниками! Вир подій на святі для дітей закрутить всіх і створить абсолютну атмосферу веселощів і радості. Всі програми у нас унікальні. Для кожної дитини ми редагуємо сценарій і доповнюємо його за вашим бажанням найрізноманітнішими фішечками. Наші дитячі аніматори - прекрасні фахівці! Їх досвід роботи, професіоналізм і любов до дітей допомагають нам організовувати захоплюючі та оригінальні свята для дітей. Свято в стилі Сонік Ікс стане яскравим і незабутнім для дівчаток і хлопчиків! День народження дитини пройде незабутньо з аніматором Сонік Ікс і його прекрасними друзями. Діти будуть щасливі!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, для вас можуть розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Сонік на дитячому дні народження в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр