Аніматор Супер Маріо на дитячому святі в Києві

Аніматор Супер Маріо на дитячому святі в Києві


Супер Маріо - пригоди тривають!

Супер Маріо - це гра в яку всього лише кілька десятків років тому із захватом грали всі дівчатка і хлопчики. Сьогодні у цих дівчаток і хлопчиків вже свої діти і вони з таким же задоволенням спостерігають за пригодами відомого водопровідника. Мультфільм Супер Маріо практично такий же популярний, як і відеогра. Тому ви можете замовити для організації дитячого свята аніматора Супер Маріо в Києві та Київській області. Дитячий аніматор Супер Маріо на День народження дитини і на свято для дітей підбере відповідний сценарій, який влаштує вас і ваших діток. Будуть дивовижні пригоди, загадки, складні випробування, аквагрим, багато жартів і цікавих конкурсів.

Аніматор Супер Маріо організовує свято для дітей

Сьогодні ви можете стати свідками того, як герої комп'ютерних ігор і мультфільмів виходять з екранів в життя. Аніматор в образі Супер Маріо може провести будь-яке дитяче свято і організувати день народження дітей в рамках основної тематики гри і мультфільму. Ваші діти будуть в захваті! Дітки відразу впізнають героя Супер Маріо і будуть з радістю спілкуватися і грати з нашим найкращим аніматором. Відвідування Грибного Королівства, бій з Вогненним Драконом і Солдатами, порятунок Принцеси, проходження складного лабіринту - про це мріють навіть дорослі! Дитячий день народження можна провести з аніматором Супер Маріо у вас вдома, в дитячому саду, в школі, в кафе і в ресторані. Ми намагаємося всі програми допрацьовувати з урахуванням побажань кожного клієнта. Так свята для дітей виходять особливими і ексклюзивними, такого самого заходу ви ні в кого більше не побачите. Ваші дітки будуть у захваті від наших аніматорів в образі героїв мультфільму «Супер Маріо». З ними буде весело і цікаво, а свято запам'ятається надовго!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.

 


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Супер Маріо на дитячому святі в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр