Бал принцеси на дитячий День народження в Києві

Бал принцеси на дитячий День народження в Києві


Бал Принцес на дитяче свято

Яка дівчинка не мріє стати справжньою принцесою ?! Ну, або хоча б спробувати себе в ролі принцеси ?! Ви можете зробити так, що мрія вашої дочки на День народження здійснилася! Ми пропонуємо вам програму «Бал принцес» на дитяче свято для вашої дівчинки в Києву та Київській області. Дитяче свято з кращими аніматорами можна чудово провести у вас вдома, в дитячому саду, в школі, в кафе і в ресторані. "Бал Принцес" з аніматорами прекрасно підлаштовується під будь-яке приміщення. Квесманія може тематично прикрасити місце заходу і прихопити з собою весь необхідний реквізит. Замовляють програму з дитячим аніматором «Бал принцес» для дітей старше 3-х років, для великих і маленьких компаній. Якщо на святі для дітей будуть запрошені і хлопчики, а не тільки дівчинки? Вони зможуть стати лицарями або відважними принцами - Квестманія знайде, чим зайняти дітей, ніхто не буде нудьгувати!

Аніматор і казковий Бал Принцес

Дитяче свято і дитячий день народження надовго запам'ятається з прекрасними аніматорами. Дівчата-аніматори можуть провести Бал Принцес в образі певної Принцеси і навіть взяти собі в напарника ще одну Принцесу або навіть Принца! Школа справжніх принцес відчинила свої двері для всіх бажаючих спробувати себе в ролі справжньої Принцеси! Казкові наряди, уроки макіяжу і етикету, навчання класичних танців, майстер-класи з виготовлення корон, віял, тістечок та інших солодких страв - все це може увійти в програму «балу принцес» за вашим бажанням. У програму «Бал Принцес з аніматором буде весела музика, аквагрим і дискотека з мильними бульбашками. Замовити свято в стилі «Бал принцес» - це значить подарувати найніжніший, милий і чарівний подарунок своїй дитині! Безліч найрізноманітніших варіантів того, як можна відсвяткувати День народження дитини. Бал принцес - це одна з найяскравіших і незвичайних програм! Всіх чекає маса смакоти, подарунків, сюрпризики і найкрасивіший у світі торт!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. 

 

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Бал принцеси на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр