Гангстер-вечірка на дитячому святі в Києві

Гангстер-вечірка на дитячому святі в Києві


Гангстер - вечірка на замовлення

Багато батьків ламають голову про те, як оригінально відзначити день народження дитини у себе вдома або провести свято для дітей в школі, в кафе або в ресторані. Ми пропонуємо вашій увазі одну з найбільш затребуваних програм «Гангстерська вечірка». В Києву та Київській області давно живуть відомі гангстери з Італії. Тож не дивно, що, дізнавшись про удову вечірку вашої дитини, справжнісінькі бандити вирішили приєднатися і відзначити її по-своєму! Гангстерська вечірка за участю найзнаменитіших і кращих аніматорів-гангстерів - ось що потрібно вашому святу! Без них же буде нудно, буденно і якось не круто...

Аніматори Гангстери на День народження

Дівчата і хлопці обожнюють дитячі свята в подібних тематиках. Не лякайтеся і не дивуйтеся прагненням до подібних героїв Дня народження дитини. Чимось наші програми схожі на козаків-розбійників або на наші «старі-добрі войнушки». Так що Гангстерська вечірка під керівництвом нашого досвідченого аніматора пройде досить миролюбно, весело і навіть смішно. Зрозуміло, її не варто замовляти в дитячий сад і для малюків, проте школярі із задоволенням повеселяться з професійними аніматорами в образі гангстерів. Дитячий день народження і свято для дітей з аніматорами на гангстерський вечірці вийде по-справжньому особливим: захоплюючий сюжет, оригінальні спецефекти, індивідуальний сценарій, чудові актори, яскрава кульмінація. Зрозуміло, на гангстерський вечірці ніяк не обійдеться без розборок, пограбування банку, погоні, стрілянини і дуже важливих складових образу бандитів. Наші аніматори вміють вживатися в роль! З ними не буде нудно 100%. А ще наші аніматори - це справжні майстри не тільки перевтілення, а й імпровізації. Своєрідні образи гангстерів-аніматорів, стильні костюми, зброя і особливий шик, і навіть чарівність представників італійської мафії - ось що зробить акценти на дитячому святі в стилі «гангстерської вечірки» або в стилі «Мафії». Дитячі аніматори знають, як знайти підхід до дітей різного віку і зможуть організувати шикарне свято для дітей.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Гангстер-вечірка на дитячому святі в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр