Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Презентація книги Юлії Ярмоленко "Малечі про інтимні речі"

Презентація книги Юлії Ярмоленко "Малечі про інтимні речі"


Секс-педагогиня, блогерка, авторка програм з сексуальної грамотності для дорослих та підлітків Юлія Ярмоленко презентує у Львові свою першу книгу про статеві органи для дітей.

 

Книга «Малечі про інтимні речі» — чудовий старт для розмов із дітьми на тему інтимної гігієни, знайомства зі своїм тілом, геніталіями.

Як влаштовані статеві органи? Як правильно доглядати за пенісом, вульвою? Коли треба звернутися по допомогу до батьків? Є відповіді й на «незручні» питання — чому пеніс стає твердим і великим, навіщо потрібні прокладки? Чи можна торкатися статевих органів?

Досить великий розділ присвячений темі сексуального насильства і вміння говорити «ні», правилам поведінки в Інтернеті.

У книзі немає секретів від хлопчиків і дівчаток, і немає обмежень за віком — усім буде цікаво почитати розділи, звідки беруться діти, як відбувається запліднення.

Книжка надзвичайна — стисла й водночас змістовна, ілюстрована прекрасними малюнками художниці Мар’яни Гілевич, рецензована педіатром Андрієм Пеньковим.

Книга має неабиякий попит серед батьків. За 2 тижні передпродажу через інтернет-магазин видавництва був повністю розкуплений перший наклад та залишено безліч запитів на купівлю в майбутньому.

Тож приходьте знайомитися з чудовим автором. Поспілкуємося на тему сексуального виховання наших дітей. На презентації буде фотограф, гарні листівки в подарунок, також матимете змогу придбати книгу з авторським підписом.


Вік

Батькам


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 570 64 77
+380 (95) 773 37 63


Посилання


Адреса

Львiв
площа Ринок, 9