Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Казкове вікно у "Тільки Диво"

Казкове вікно у "Тільки Диво"


У рамках роботи "Резиденції Святого Миколая", а також виставки "Янголи — ті, що завжди поруч" відкривається вікно у казку...


Відвідувачі зможуть:

  • зануритися в атмосферу дива;
  • сфотографуватися на справжніх санках, на яких їздили актори фільму під час зйомок; 
  • побачити костюм Феї снів, у якому знялася співачка Illaria Ethno;
  • взяти з собою безкоштовні казкові флаєри-календарі на 2019 р.


Відкриття — 30 листопада о 15:00.

У день відкриття відбудеться спілкування з акторами фільму "Тільки Диво".

На фото Зірковий янгол - персонаж фільму-фентезі Тільки Диво / Only a Miracle Северин від Oksana Ostapchuk. Майстриню надихнув образ золотоволосого кучерявого юнака Северина, роль якого виконав Георгий Ярмоленко.

Також в арт-просторі дзвіниці ви побачите експозицію єдиного в Україні музею ангелів, який приїхав до Лаври з м.Кремінне (Луганська обл.). Це понад 1000 експонатів з різноманітними історіями.

А ще кожен обов'язково знайде ангела, схожого на себе.

 

Про фільм "Тільки Диво"

Це один із найочікуваніших українських фільмів із рекордним бюджетом у 62 мільйони гривень. Прокат фентезі "Тільки диво" заплановано в Україні, США, Канаді та європейських країнах. Реліз відбудеться на цьогорічні новорічні свята. Більше інформації на сайті: onlymiracle.com.ua.

Коротко про сюжет: Сімнадцятирічний Северин живе разом із родиною в мальовничому гірському місті, яке потерпає від нескінченної зими довгі сім років. Небагатий, проте добрий і сміливий юнак повинен привезти відомого лікаря для батька, який був сильно поранений, рятуючи рідне місто від руйнівного наступаючого льоду. На його шляху багато перешкод: стихійні лиха, таємничі літаючі істоти і безжалісні лиходії.
Вік

0+


Вартість

30 листопада: Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник