Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Сімейне зимове фентезі "Тільки Диво"

Сімейне зимове фентезі "Тільки Диво"


19 грудня виходить у широкий прокат фільм "Тільки Диво" - сімейне фентезі з гарячим серцем.


Жанр – дитячий, сімейний, різдвяний.
95 хв.
Рік - 2019

Сімейна зимова фантазія на Свято Миколая, Різдво та Новий Рік.


Сімнадцятирічний Северин живе разом із родиною в гірському поселенні, яке потерпає від лютої зими у часи Малого Льодовикового періоду. Юнак має всього три дні, щоб привезти відомого лікаря для свого батька. Він був травмований, рятуючи рідне місто від крижаної навали. Замерзлим морем, на вітрильнику на полозах Северин вирушає у небезпечну мандрівку. Відчайдуху доведеться приборкати стихійні лиха, дивних літаючих істот, підступних лиходіїв, а також завоювати серце красуні Софії. На поміч у вирі пригод Северину приходить кумедна собака Сніжка. 

А в місті з’являється таємничий Старий, згодом стає зрозуміло, що це - Святий Миколай. Та не всім пощастить його побачити.


На дорослих і дітей чекає яскравий карнавал, льодове шоу, музика зворушлива історія кохання та справжні Дива.

Зйомки проходили в Україні та Мон-Блані у Франції.

 

Виробник ТОВ "Казка Продакшн". За підтримки Держкіно України

Режисер - Олена Каретник, оператор - Дмитро Санін, костюми - Айна Гассе, композитор - Дмитро Коновалов, спецеффекти "Глорія FX"

У ролях - Георгій Ярмоленко, Анжеліка Савченко, Євген Ніщук, Петро Миронов, Сергій Озіряний, В'ячеслав Хостикоєв, Маша Тараненко, Марія Герасименко, Андрій Калукоглу, Вікторія Сірак, Сергій Файфура, Александр Дірдовський, Софія Саніна, Євген Гудков, Андрій  Воробель, Кирил Мишкин. 

Співачки Lama, Illaria, B&B

Продюсери - Олена Каретник, Леонід Гудков, Лариса Величанська.
Вік

4+


Посилання


Адреса

Київ