Харківська Школа Архітектури

Харківська Школа Архітектури


Харківська Школа Архітектури — приватний заклад вищої освітиНашою метою є підготувати майбутнє покоління професійних відповідальних архітекторів та урбаністів, які реалізують якісні просторові зміни в Україні та створити разом якісне середовище з акцентом на сучасні технології та виклики суспільства.

На першому етапі у 2017/2018 навчальному році Школа вже готує студентів на підготовчому курсі – «Нульовому році», де навчає основам архітектури, урбаністики, фотографії, роботі з матеріалами, філософії, моделюванні, тощо.

У 2018/2019 навчальному році розпочалося навчання бакалаврів, а з 2019/2020 розпочнеться навчання магістрів за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування».

Ми створюємо нову архітектурну освіту, щоб навчити майбутнє покоління відповідальності в архітектурі та міському плануванні та впроваджувати сучасні ідеї та практики. Програма Школи основана спираючись на методи провідних архітектурних шкіл світу, зокрема — Великої Британії.

Студенти отримують передовий досвід з урахуванням ідей гуманітарного планування міст, технологічності, сталості, екології та інших важливих аспектів, що є необхідними у сучасній роботі архітектора.
Контакти

+380 (66) 070 05 55
office@kharkiv.school


Посилання


Адреса

Харків
вул.Конторська, 5