Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Міжнародна виставка «Освіта Харківщини – 2021»

Міжнародна виставка «Освіта Харківщини – 2021»


Міжнародна виставка «ОСВІТА Харківщини – 2021»  

 

Швидко минають роки шкільного навчання і багато старшокласників та їх батьків все більше переймаються питаннями:

  1. Куди піти навчатись далі?
  2. Як отримати престижний диплом?
  3. І головне – як не помилитись у виборі життєвого шляху?

Відповіді на ці та інші питання, які турбують дітей і дорослих, можна отримати відвідавши головну подію освітньої галузі Лівобережної України – сімнадцяту спеціалізовану   міжнародну виставку «Освіта Харківщини – 2021», що проводиться за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради  21 травня 2021 р. на алеях міського Саду ім.Шевченка (вул. Сумська, 35, станція метро «Університет»).

Виставка – важлива подія у житті обласного центру, багатьом поколінням абітурієнтів вона допомогла визначитись з майбутньою професією, знайти свій шлях  у житті. Традиційно вона має на меті презентувати для широких кіл населення міста та області досягнення закладів освіти Харківщини, інших регіонів України та Європи, допомогти абітурієнтам зробити свідомий вибір навчального закладу, представити здобутки науково-педагогічних колективів та досвід використання інформаційних технологій.

Цільова аудиторія заходу – старшокласники шкіл, випускники ПТУ, студенти вишів, які на виставці матимуть змогу отримати відповіді від представників різних навчальних закладів щодо освітніх програм та факультетів. Захід стане помічником не тільки для старшокласників та їх батьків, а і для спеціалістів, які планують підвищувати рівень кваліфікації в Україні.

На виставці будуть представлені понад 30 учасників. У списку постійних учасників – Харківський національний медичний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківська державна зооветеринарна академія та інші. Учасники виставки мають можливість не тільки продемонструвати свої досягнення, а також встановити нові партнерські зв’язки.

Одночасно, поряд з виставкою «Освіта Харківщини - 2021» відбудеться Ярмарок вакансій «Dream Job», що створений для вирішування питань працевлаштування, для пошуку роботи своєї мрії. Впевнені, що така колаборація буде ефективною для всіх здобувачів як освіти, так і майбутньої праці і професійного шляху.

Організатор заходу: виставкова компанія ТОВ «АДТ Експо».

Вхід вільний.

 

Обов’язково,ми дотримаємося всіх необхідних заходів безпекидля відвідування нашого заходу  під час пандемії.

  • Саме з цієї причини виставка відбувається на свіжому повітрі.
  • Не забувайте вдягати маски.
  • При вході на виставку будуть встановлені санітайзери.
  • При накопиченні людей, організатори виставки будуть корегувати необхідну безпечну відстань на вході та на території виставки. Просимо всіх з розумінням ставитися до цих заходів.

Вік

12+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 579 64 47
+380 (57) 756 20 48


Посилання


Адреса

Харків
ул. Сумская, 37

Як дістатися?

Городской Сад имени Т.Г. Шевченко на открытом воздухе, на аллее от футбольного мяча

метро "Университет"