Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Виставка сувенірів «Про Харківщину»

Виставка сувенірів «Про Харківщину»


З 13 по 30 липня 2021 року КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» презентує підсумкову виставку обласного конкурсу сувенірів «Про Харківщину».


На виставці буде представлено понад 150 сувенірних виробів, виконаних у найрізноманітніших техніках декоративно-прикладного мистецтва.
Зокрема, в експозиції можна побачити посуд, функціональні дрібнички, іграшки, декоровані предмети, малу пластику і креативні сувенірні вироби. Учасниками конкурсу є майстри декоративного мистецтва, викладачі гуртків та їх учні, а також окремі мистецькі школи з різних районів Харківської області.
Конкурс проводиться з метою формування сучасного та впізнаваного образу Харківщини, складання електронного каталогу сувенірних виробів. Засновником та організатором конкурсу є КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» у партнерстві з ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму». Конкурс проводиться за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

  • Відкриття виставки відбудеться 13 липня о 16:00.
  • Вхід вільний.
  • Час роботи: Вт-Сб з 11.00 до 19.00, вихідний –неділя, понеділок.
  • Адреса: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, виставкова зала 2-го поверху.

Вік

2+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (57) 725 12 46


Адреса

Харків
ул. Пушкинская, 62