Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

“Зоряна ніч” - якісне українське кіно просто неба!

“Зоряна ніч” - якісне українське кіно просто неба!


Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Think Tank Ukraine презентує новий культурний проєкт “Зоряна ніч” та запрошує харків’ян та гостей міста в Ретропарк (парк ім. Горького) до перегляду сучасних українських кінострічок просто неба.

 

З 3 по 18 вересня 2021 року щовечора о 20-00 в Ретропарку на широкому екрані виходитимуть стрічки українських режисерів різного жанру від комедій та анімації до драм та бойовиків. Всього 12 фільмів, що мали неабиякий успіх в українському прокаті та зібрали найбільші бокс-офіси.

Проєкт “Зоряна ніч” присвячено 30-тій річниці Незалежності України!

Кінотеатр просто неба “Зоряна ніч” взяв собі за мету популяризувати українське сучасне кіно серед східноукраїнського глядача, пропонуючи харків’янам та гостям міста не просто безкоштовно подивитись якісне кіно просто неба, але й зустрітися та поспілкуватися із творчими групами, режисер(к)ами та героями стрічок.

Серед картин, що пропонуються до перегляду:

 

  • Погані дороги, реж. Наталка Ворожбіт

Україна, 2020 / 124 хв.

Драма

У ролях: Юрій Кулініч, Оксана Черкашина, Зоя Барановська, Марина Клімова, Анна Жураківська, Ігор Колтовський, Юлія Матросова, Анастасія Паршина, Катерина Жданович, Андрій Лелюх, Володимир Гурін, Дмитро Орлов, Оксана Вороніна, Сергій Соловйов

  • П’ять розбитих доріг. П’ять історій про любов, ненависть, довіру, зраду і порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних.
  • Атлантида, реж. Валентин Васянович

Україна, 2019 / 108 хв.

Драма

У ролях: Андрій Римарук, Людмила Білека, Василь Антоняк

Події фільму розгортаються у 2025 році, після майбутньої перемоги України у війні з Росією. Окупований Донбас повернено до складу країни, але його території визнані непридатними для проживання. Проте на тлі спустошення народжується нове кохання. 

  • Віктор робот (анімаційний), реж. Анатолій Лавренішин

Україна, 2020 / 80 хв.

Анімаційний фантастичний фільм

Ролі озвучували: Римма Зюбіна, Віктор Жданов, Василь Мазур, Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв

  • Синопсис: Далеке майбутнє. Штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити – дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він таємниче зникає. Дівчинка разом з помічником – крихітним роботом Віктором – вирушає на його пошуки. Так починаються захоплюючі пригоди двох друзів.

Гірська жінка: на війні, реж. Бенедикт Ерлінґссон

Франція, Ісландія, Україна, 2018 / 100 хв.

Трагікомедія

У ролях: Халлдора Гейхадсдоттір, Олена Лавренюк, Маргарита Хильська, Ірина Данилейко, Галина Гончаренко, Сусанна Карпенко

50-річна Хатла оголошує війну місцевому алюмінієвому заводу, який загрожує екології. Вона ризикує всім, щоб захистити ісландські передгір'я – але ситуація змінюється, коли в її житті з'являється дівчинка-сирота.

  • Плем’я, реж. Мирослав Слабошпицький

Україна, 2014 / 130 хв.

Кримінальна драма

У ролях: Григорій Фесенко, Яна Новікова, Роза Бабій, Олександр Дзядевич, Ярослав Білецький, Іван Тишко, Олександр Осадчий, Олександр Сидельников.

Головний герой фільму, Сергій, потрапляє в спеціалізований інтернат для слабочуючих, де існує кримінальна організація, Плем'я. Він намагається зайняти своє місце в ієрархії школи і бере участь в кількох пограбуваннях. Коли Сергій закохується в Анну, одну з наложниць Наглядача, йому доводиться порушити неписані закони племені.

  • Ціна правди, реж. Аґнєшка Голланд

Польща, Велика Британія, Україна, 2018 / 99 хв.

Драма

У ролях: Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард

У 1933 році вельський репортер Ґарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його до Москви, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на «радянську утопію», яка не має нічого спільного з реальністю. І Ґарет, попри смертельні погрози, розпочинає своє розслідування. Переховуючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії. Саме його викриття згодом стануть підґрунтям для роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.

 

Більше інформації на сторінках проєкту “Зоряна ніч” в Фейсбук та Інстаграм.

Українському кіно - бути!

 


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Харків
Парк ім. Горького

Як дістатися?

Ретропарк у Центральному Парку ім. Горького