Харкiвська хореографiчна школа

Харкiвська хореографiчна школа


Харкiвська хореографiчня школа – маленький острiвок дива, де живе «Його Величнiсть – Танок!». Формуваня та виховання маленько особистостi у ХХІ ст. нерозривно пов'язане з процесом Творіння!

Харкiвська хореографiчня школа, едина професійна балетна школа у м. Харкові, чудово відома в Україні та за її межами. Унікальність школи полягає у дбайливому збереженні та розвитку традицій істинної руської школи класичного танцю.

В хореографічній школі викладають висококвалиіфіковані педагоги, в минулому чи теперішньому – солісти балету, що мають величезний сценічний досвід. На сьогодні в ХХШ займаються близько 1000 дітей від 3 до 16 років.

Учні Харківської хореографічної школи – постійнй учасники та справжня прикраса Міжнародних фестивалей та конкурсів балетного мистецтва. Вихованці школи багаторазові лауреати та дипломанти Міжнародних юнацьких конкурсів: "Маленькі зірки" (Болгарія, Софія), Балетного конкурсу випускників (Щецин, Польща), Міждародного балетного конкурсу (Таллін, Естонія), "Арабеск" (Росія, Пермь), "Молодий балет світу" (Сочі, Росія), "Галицька Терпсихора" (Украхна, Львів), "Танець без корддонів" (Україна, Київ), "Одеські перллинки" (Україна, Одеса), "Мисль-поток" (Україна, Київ), "Гран Прі Київ" и др. Невід'ємним складовим тврочого розвитку дітей є уччасть у виставах Детячого балетного театру на великій та малій сценах ХНАТОБ (СХІД Опера). Як унікальне явище, театр відомий вже не тільки в Україні, а і далеко за її межами у багатьох країнах Європи, Азії, Америки, Африки. Його артисти с гордістю представляли свою країну, українский балет на сценах театрів України, Росіі, Германіі, Франціі, Финляндіі, Іспаніі, Португаліі, США, о. Тайвань, на Канарских островах, в Японіі, Китаї, Єгипті.


Час роботи

Пн–Пт 08:00–19:00, Сб 08:00–17:00.


Квитки

Детский: 30 грн


Контакти

+380 (57) 340 13 89
+380 (57) 340 53 10
balletchild@ukr.net


Посилання


Адреса

Харків
вул. Есенина 8Б

Як дістатися?

станцiя метро "Ботанiчний сад