Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Літній табір Dream ON

Літній табір Dream ON


Dream ON  - Технологічний табір на свіжому повітрі від Kid’IT та Сімейного Простору нового типу Kacheli  

Kid’IT організовує літній табір вже не вперше і щоразу кількість дітей невпинно зростає.

Вже вкотре організатори переконуються, що перебування в таборі підвищує інтерес дітей до освіти, стимулює мотивацію до навчання не нудним, а цікавим способом.

 

Цього року табір святкує 3 річницю. Як і на самому початку приділяється найпильніша увага до безпеки дітей, ретельному підбору персоналу та персоналізованому підходу до навчання.

Тут поєднується традиційний літній табір з найперспективнішими високо технологічними програмами навчання, що створює унікальний і ефективний освітній досвід.

Пам’ятаєте це легке і неймовірне відчуття, коли ти на гойдалці летиш думками високо за хмари і в цей момент тобі здається, що під силу все на світі. Ти мрієш і бачиш далеке яскраве майбутнє, ти чітко знаєш, чого хочеш і все це на одному диханні. Ти і твої мрії, ви разом.

Скучили за цим відчуттям? - Тоді гайда до Kid'IT.

На літньому таборі “Dream On” вам покажуть, що немає нічого неможливого, створюйте та реалізуйте свої мрії, а Kid’IT в цьому вам допоможе.

“Dream On” come on  - стартує довгоочікувана програма міських таборів від KID`IT та найпрогресивнішого сімейного простору нового типу - Kacheli, що знаходиться на території ВДНГ.

 

“Dream On” - це:

Зелена зона!

Величезний простір паркової території ВДНГ, який дозволяє на повну відключитися від міських турбот та шумного мегаполісу і поринути у лііііто! Басейн, парк гойдалок, скай-парк, велосипедні прогулянки, активні квести на свіжому повітрі і багато-багато ігор!

Все для того, аби спільний політ був насичений яскравими фарбами.

2) Цікаві пізнавальні активності!

Вам покажуть як живе наука з нової цікавої сторони. Разом організуєте багато наукових проектів, дослідів,  а також відвідаєте кілька психологічних тренінгів, творчих майстер-класів від професіоналів! Кожного дня все більше цікавинок та вражень! Рух і безмежність простору фантазії, що закружляє тебе на повній швидкості та додасть сил для нових небачених раніше відкриттів.

3) Технологічність!

Технології? - Звичайно! Як же можна мріяти про близьке майбутнє без них.

Але в нашому розумінні, НЕ за столами і НЕ прикутими до гаджетів, а у насиченому подіями форматі, де за допомогою технологій та власноруч, за допомогою різних матеріалів та технік, діти відкриватимуть для себе світ сучасного мистецтва, геймдизайну, сторітелінгу та акторської майстерності.

Ви матимете унікальну нагоду не лише спробувати чиїсь проекти, а й створити власні, про які мріяли і які ідеально сформувалися у ваші уяві.
 

Програма насичена емоціями та практичними навичками:

Програма №1: ArtTech майстерня - 04.06.18 - 08.06.18

Це можливість відкрити для себе мистецтво через технології. Зануритися в історію класичного мистецтва та зрозуміти процеси створення художніх арт об'єктів не тільки на словах, але й на практиці. Дитячий гаджет стане у таборі інструментом для навчання та практики в створенні власних творчих проектів.

Заглибитися в історію мистецтва або ж експерементувати з сучасними художніми практиками з використаснням технологій (цифровий колаж, фотографія, глітч,  геокешинг - документація подорожі/квесту та створення інтерактивних навчальних проектів у ScratchJr - середовище візуального програмування для дітей).


Програма №2: GameDevLab - 11.06.18 - 15.06.18

5 днів табору присвячені такому цікавому творчому процесу, як створення ігор. По-справжньому цікава, яскрава, оригінальна гра має багато необхідних складових, які в комплексі роблять її захоплюючою для кожного.  5 днів - 5 ігрових напрямків, Work (програмування, промальовування гри, створення її на планшеті) and Creative Time (You are in the GAME!). Все перебування в таборі – це велика гра.


Програма №3: Storytelling та акторська майстерність - 18.06.18 - 22.06.18

У вашої дитини фантазії, хоч відбавляй?!

Сила-силенна фантазії вашої дитини і великих потяг до технологій? Запрошуємо втілити свою власну історію у програмі! Нехай ваша дитина втілить свою історію в життя. Ви будете досліджувати на практиці як знімати і редагувати фільми, виражати себе в дії, досліджуючі різні методи кіновиробництва. Будете практикувати в реальних умовах команду роботу, адже для того, щоб створити історію, сюжет, сценарій і захопити кадри з динамічним ракурсом, тут потрібна команда професіоналів. Діти стануть режисерами, акторами, відеоопраторами, акторами, сценаристами, а результат роботи -  короткоментражні фільми діти презентуватимуть на короткому сімейному кіно-фестивалі, де будуть вручені нагороди кінозйомним командам!


Програма № 4: MIX із програмування та різноманітних активностей - 25.06.18 - 29.06.18

Абсолютна новинка, яка допоможе закріпити пройдений матеріал і допоможе насичено провести тиждень. Цього разу команда KidIT підготувала цікаву розважально - навчальну програму для маленьких розумників, де поєднаються основи комп'ютерної грамотності, розробка та створення анімації й ігор у програмах ScratchJr, Scratch та Tynker, фото та відео монтаж, створення презентацій та STEM разом з дружелюбним роботом Dash.

А ще це звісно ж прогулянки та екскурсії і багато цікавих завдань та індивідуальний підхід до кожної дитини.

 

Та що потрібно знати  про навички, які так необхідні людині майбутнього. Вам покажуть на реальних практиках, що комп'ютерна грамотність - must have для всіх, хто крокує в ногу з часом. І на завершення звісно ж захоплюючий квест.

“Dream On” це:

 • Нетрадиційний стиль викладання, заснований на практиці, розвагах, активностях
 • Розвиток навичок в науці, технології, інженерії, математиці, що  сприяє впевненості в досліджуваних в школі технічних дисциплінах
 • Навчальна програма покликана розвивати необхідні для 21 століття навички - такі, як комунікації, критичне мислення, постановка і рішення проблем і робота в команді

Цікаво? Авжеж!

Коли?  - 04.06.18 - старт  (кожна з програм тривалістю 5 днів з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 18:30).

Вартість:

 • Early bird (оплата табору до 15.05.18) - 3500 грн
 • Standart  - 3700 грн
 • Kid’s Dragon (для Драконів Kid’IT)  - 3500 грн
 • Daily pass  (оплата за окремий день табору) - 750 грн

Зареєструватися можна тут:

 • https://goo.gl/rNDhEX
 • або ж за телефоном:
  • +380 (67) 362 79 55 - Олена
  • +380 (93) 076 97 09 - Ліля
  • +380 (99) 067 4174 - Катя

Кількість місць обмежена, тому не зволікайте!

Вийди за рамки і креатив на повну, лети до пригод. «Розгойдайте своє літо на повну».

 

Повний каталог "Дитячі табори 2018"


Вік

8+


Вартість

день в таборі: 750 грн
Early bird (оплата табору до 15.05.18): 3500 грн
Kid’s Dragon (для Драконів Kid’IT): 3500 грн
Standart: 3700 грн


Телефон

+380 (67) 362 79 55
+380 (93) 076 97 09
+380 (99) 067 41 74


Посилання


Адреса

Київ
ВДНГ, сімейний простір Kacheli