Kids EventНезабутнє свято для дітей!

Компанія подій "Kids Event" займається виключно організацією дитячих свят, тому в студії панує чарівництво і створюються захоплюючі програми. Кожен день організатори шукають нові ідеї, а талановиті актори з дитячим життєлюбством втілюють їх в життя. Тут можуть організувати дитяче свято для дитини в будь-якому віці, в будь-якої тематики та з будь-якою кількістю дітей. Захоплюючі квести, приголомшливі шоу, заводні дискотеки, захоплюючі вистави з аніматорами - на вибір батьків найактуальніші дитячі свята на будь-який смак. Ваш персональний організатор з'ясує всі ключові подробиці проведення заходу, після чого підготує персональний виступ.


Не знаєте, що подарувати дитині на день народження? Звичайна анімаційна програма вже зовсім стала нудною та одноманітною для вашої маленької компанії?

Найкраще, що можна подарувати дитині, - це новий досвід і радісні спогади. З цим завданням чудово справляються живі квести. Рольові квести навчають дітей соціальній взаємодії, дають їм можливість на власному досвіді відчути, що таке переговори, як вибудовувати стратегії. І найголовніше, такі ігри дають дітям море задоволення, вони включаються в гру моментально, прекрасно розуміють її правила і у задоволенням придумують незвичайні, неординарні ходи.

Діти завжди грають з ентузіазмом в десять разів більшим, ніж дорослі. І більш того, іноді вони грають навіть краще, ніж дорослі.


Так що ж таке живий квест?

Живий квест - це сюжетна гра-пригода. Кожен гравець отримує унікальну роль і стає героєм історії. Як у кіно, тільки по-справжньому. Як у книзі, тільки тут і зараз. Живий квест - це гра один з одним і один проти одного. Все як в житті, тільки без наслідків!

Живий квест - прекрасне рішення щоб здивувати не тільки іменинника, але і його гостей. Діти обожнюють таємниці, загадки, пригоди і розслідування, тому всі будуть залучені в гру, ніхто з гостей не буде нудьгувати! Адже кожному гравцеві дається своя роль і цілі, досягти які можна тільки спілкуючись з іншими гравцями, тому задіяні будуть все і тихі і активні.

Це гра, в якій можна зробити захоплюючі подорожі і в часі, і в просторі. А найцікавіше - у дітей буде повна свобода дій, як у крутій комп'ютерній грі. Ваша дитина зможе зануритися в світ своєї улюбленої казки і побачити своїх улюблених персонажів наживо! Їх чекає не тільки взаємодія з героями, але і повне занурення в квест!


Для якого віку підходить квестовая програма?

Для дітей різного віку є різні варіанти квестів.

  • Для маленьких дітей від 6 до 11-12 років пропонують командні квести, в яких діти будуть спільно вирішувати різні завдання, проходити спільні випробування і відчувати себе єдиною, впевненою командою. В ході гри будуть проявлятися лідери, розвиватися лідерські якості, якості командної роботи. І діти будуть переживати справжні командні пригоди.
  • А для дітей старшого віку, від 11 років, рекомендують спробувати рольові квести. Рольові квести вводять дітей у світ переговорного спілкування. За рахунок рольових квестів дитина може чудово прокачати свої навички спілкування. При цьому все це відбувається в ігровій формі. І, безумовно, практично кожна дитина отримує задоволення від даної гри.

Рольовий квест допомагає і перезнайомити дітей, і знайти їм велику кількість нових друзів.

 


Контакти

+380 (95) 197 43 84
vikparsin13@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ