Kingdom Family School

Kingdom Family School


Мрієте про якісну освіту для своєї дитини?

 

Якщо Ви відчули бажання спробувати школу іншого формату, школу, де ваша дитина отримає такі необхідні підтримку, віру у власні сили, свободу дій для вияву власної творчості, не вагайтесь, дійте! Kingdom Family School - це можливість для тих, хто хоче бути впевненим у правильності вибору навчального закладу для своїх дітей.

У вартість відвідування також включено:

  1. Оплату за навчальну частину та навчальні матеріали.
  2. Виконання домашніх та додаткових завдань, для закріплення пройденого на уроках матеріалу.
  3. Інтелектуальні, дидактичні та експерементувальні ігри.
  4. Заняття з носієм англійської мови.
  5. Студія творчості і мистецтва.
  6. Заняття з музичного розвитку "Темпо".

Без гарантійних внесків.

Навчання проводиться з невеликою кількістю діток у класі (16 учнів) з використанням найкращих методик і збалансовано-побудованому освітньому процесі. Завдяки чому учні в Kingdom навчаються ефективніше. Отримують знання, якість яких перевищує обсяг передбачений державною програмою.

Для всебічного розвитку, для заняття до душі, окрім базових школяр має можливість обрати заняття в різних додаткових студіях і секціях, які проходять в школі.

Ми знаходимось за адресою: м.Львів, вул.Чуваська,43В (бічна від вул.Виговського) в парку Кульчицької. З 2020 н.р.відкриття приватної школи на вул.Кульпарківська

Після закінчення навчання наші школярі отримають атестат про середню освіту встановленого зразка.

У нас є різні формати навчання, а відповідно й оплата здійснюється до обраного пакету. Якщо вас цікавлять умови перебування дитинки в нашому освітньому просторі зателефонуйте за номером, який вказаний нижче, або надайте свій контактний номер і ми зателефонуємо вам.


Час роботи

Пн–Пт 08:30–19:00.


Квитки

Вартість відвідування 0-го класу (за рік до школи) за місяц: 7500 грн (включно з 5-ти разовим харчуванням, з 8:30 - 19:00 год.)
Вартість відвідування 1-го класу : 6000 грн (+ 100 грн/день 5-ти разове харчування, з 8:30 - 19:00 год.)
Вартість навчання та перебування школяриків : 5000 грн (+ 60 грн/день триразове харчування, з 8:30 - 15:00)
Комплексна та якісна підготовка до 1 класу “Kingdom Kids“: 990 грн (для діточок, які 2020-2021 н.р. вступлять до першого класу, щовівторка та щочетверга)
Комплексна та якісна підготовка до 1 класу “Kingdom Kids“: 200 грн (для діточок, які 2020-2021 н.р. вступлять до першого класу, щосуботи)


Контакти

+380 (97) 595 95 49
kingfamschool@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Чуваська, 43В