Кінотеатр «SmartCinema»Кінотеатр "SmartCinema" 

 

У кінотеатрі для вас працюють 7 сучасних комфортних залів, які оснащені звуковою системою висококласного обладнання від компанії HK Audio і новітнім цифровим проекційним обладнанням японської фірми NEC.

Всі зали кінотеатру обладнані висококласними екранами SilverScreen з срібним покриттям, що дозволяє домогтися більш якісної передачі кольору без втрати яскравості і чіткості зображення, яке зможе передати вам все фарби і спецефекти кінокартин в повному обсязі.

Кожен зал розрахований, в середньому, на 70 місць. П'ять залів кінотеатру оснащені новітнім проекційним 3D-обладнанням. У  кінотеатрі можна дивитися фільми у форматі 3D, купивши в кінобарі персональні окуляри, або використовувати власні окуляри (для пасивних 3D-систем з круговою поляризацією).

Для вашого комфорту в залах встановлені зручні крісла і дивани. Невеликі за розмірами зали створюють відчуття затишку: не виникає незручностей в моменти входу / виходу людей із залу під час руху між довгими рядами глядачів, менше фонового відволікаючого шуму від розмов і хрусткого попкорну


Час роботи

Пн–Нд 09:00–23:00.


Контакти

+38 (096) 003 50 50
admin@smartcinema.ua


Посилання


Адреса

Вінниця
вул. Миколи Оводова, 51