Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Шкільний ярмарок на Хрещатику

Шкільний ярмарок на Хрещатику


Щорічно протягом останніх 20 років на вулиці Хрещатик за підтримки Київської міської державної адміністрації проводиться загальноміський шкільний ярмарок.

Цьогоріч у суботу та неділю, 17 та 18 серпня, у столиці відбудеться загальноміський шкільний ярмарок на вул. Хрещатик.


Загальноміський шкільний ярмарок – це свято для дітей та батьків, під час якого організовуються виступи дитячих художніх колективів, показ колекцій дитячої форми, розваги для дітей, свято морозива. Крім того, організовується благодійна допомога для дітей із багатодітних сімей та переселенців із зони АТО.

Особливістю цього ярмарку є те, що він є соціальним проектом, адже всі шкільні речі можна придбати за цінами нижчими на 10-15%, ніж у торговельній мережі.

На Шкільному ярмарку 2019 буде представлений величезний асортимент товарів від українських і зарубіжних виробників: шкільна форма, рюкзаки та портфелі, одяг і взуття для наймодніших школярів, розумні гаджети, зошити, маркери, суперручки та багато інших цікавих і необхідних аксесуарів. Кожен школяр знайде на ярмарку те, що зробить його навчальний рік легким та цікавим.


Цього року на Хрещатику вас очікує не лише шопінг, а й яскраве свято.

Крім широкого асортименту шкільних товарів, на маленьких відвідувачів ярмарку чекає велика зона розваг та майстер-класів, веселі конкурси та вікторини, ігри з аніматорами, Фестиваль дитячої творчості від Lola Kids Fest та Фестиваль дитячої моди від Ukrainian Kid’s fashion week тощо.

А також батьки разом з дітьми можуть розважитись і приємно провести час, смачно підкріпившись у зоні фудкорту.


У суботу та неділю шкільний ярмарок працюватиме з 09:00 до 20:00. Місце проведення ярмарку: непарний бік нижнього тротуару вулиці Хрещатик від будинку № 13/2 до будинку № 23-А (у межах вулиць Архітектора Городецького та Богдана Хмельницького) у Печерському районі.


Вік

6+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
Місце проведення: у межах нижнього тротуару вулиці Хрещатик