Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Sport Day у парку "Наталка"

Sport Day у парку "Наталка"


Брейк-данс, воркаут, стрітбол, футбольний фрістайл та яскраві шоу з майстер-класами від світових зірок чекають на вас 19 липня з 16:00 у парку "Наталка".


Брейк-данс шоу від Київських бібоїв! Серед яких є наймолодший чемпіон світу за всю історію України – бібой Картеріо, якому лише 9 років. Також 13-ти річний рекордсмен з еір твісту, бібой Матвейчан, який робить 61 твіст! Ну і звісно, досвідчені відомі танцівники, дівчата та хлопці, тренери школи Battle School HIP HAP Series, які не лише покажуть круте брейкінг шоу, але й проведуть професійний майстер-клас для всіх бажаючих!

Футбольний Фрістайл від команди UkrFreestyle. Ці хлопці – організатори українських та міжнародних турнірів, найкращі фрістайлери України! Постійні гості на заходах від ФФУ та УЄФА!

Cтрітбол від Героїв майданчиків – це супер шоу від всесвітньовідомих фрістайлерів та надзвичайно корисний майстер-клас, як стати королем вуличного баскетболу! Вони учасники та фіналісти шоу Україна має талант, в їх складі діючий чемпіон світу!

Крутий воркаут від чемпіонів України WFK - Workout Federation of Kiev and Kiev region.

Весь час за пультом DJ SLEF та MC VLADEE.


Вік

7+


Посилання


Адреса

Київ
Парк "Наталка", Оболонська набережна, 1