Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Святкування Дня Конституції України

Святкування Дня Конституції України


Київ святкуватиме День Конституції у п'ятницю 28 червня. З цієї нагоди у столиці відбудеться безліч цікавих заходів.

Які події відбуватимуться у Києві з нагоди Дня Конституції, куди піти та на що подивитися – з'ясували журналісти 24 каналу

Заходи в Києві на вихідні з нагоди Дня Конституції в Україні

Офіційні та урочисті заходи

28 червня у всіх районах Києва відбудуться церемонії покладання квітів до пам'ятника гетьману Пилипу Орлику, Михайлу Грушевському, а також іншим видатним діячам українського державотворення. 

Спортивні заходи 

27 червня із нагоди Дня Конституції України в Голосіївському парку імені М. Т. Рильського відбудеться легкоатлетичний пробіг під назвою "Україна – моя рідна країна". 28 червня у Маріїнському парку відбудеться захід для військових, які отримали травми – "Звитяга нескорених".

Виставки

27 червня біля будівлі Печерської РДА відбудеться культурно-мистецький проєкт "Україна – це ми!". У Національному історико-архітектурному музеї організували фотовиставку під назвою "Київська фортеця", яка триватиме до 2 липня включно. 28 червня на Майдані Незалежності буде розташований виставковий проєкт "Століття незламних".

Повчальні заходи

У міських та районних бібліотеках вже відбуваються заходи, спрямовані на розвиток знань про історію конституціоналізму, правову культуру, а також на виховання громадської свідомості та поваги до українського закону. У дитячих  кінотеатрах "Старт", "Факел" та "Промінь" з 26 по 30 червня транслюватимуть науково-пізнавальні фільми під назвами: "Історія прав людини" та "Молодь за права людини".  У навчальних закладах професійно-технічної освіти відбудуться перегляди кінофільмів "Історія української Конституції", "Прийняття Конституції України" та "Пилип Орлик. Пакти та Конституції". Також 28 червня організують пішохідну екскурсію "Володимирський шлях Михайла Грушевського". 

Концерти

26 червня у приміщенні Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків буде організовано  концерт "Моя держава – вільна Україна".

Варто зазначити, що у всіх місцях проведення масових заходів буде чергувати поліція та медична допомога.

 


Вік

0+


Посилання


Адреса

Київ