Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Відкриття дитячого автомістечка. Урок з ПДР для малюків

Відкриття дитячого автомістечка. Урок з ПДР для малюків


1 серпня в Києві відбудеться знакова подія для дітей – відкриття Дитячого автомістечка! 

Автомістечко в Куренівському парку всі пам’ятають ще зі свого дитинства. Багато років парк був занедбаним. Зараз його відновили й зробили значно кращим. Відтепер, це справжній парк дорожнього руху, де є дороги з розміткою, знаки, міст, тунель та зупинки громадського транспорту. І що найголовніше – це територія виключно для дітей.

Автомістечко сьогодні – улюблене місце дітей на велосипедах, роликах, самокатах та всіляких дивних сучасних засобах транспорту.

Саме тут можна інтерактивно вивчати правила дорожнього руху. Так само, як це роблять в усьому цивілізованому світі в дитячих traffic park. До того ж, це одне з найбезпечніших місць для катання малюків.
На відкритті учасникам перегонів поліцейські проведуть заняття з ПДР (10:30). Цих хлопців можна згадати з травневих перегонів "Ми-чемпіони!" .

А ще на святі відкриття з 10:00 до 13:00 Активна країна дає можливість безкоштовно покататися на машинках та готує інші сюрпризи для дітей.

Долучайтесь! Приїздить на велосипедах та самокатах. Подія підходить для дітей від 2 до 10 років.

Куренівський парк знаходиться за адресою вул. Кирилівська (Фрунзе), 134. Доїхати можна трамваями № 11, 16 з контрактової площі. Тролейбус 27, 30 з м. Петрівка.


Вік

2–10


Посилання


Адреса

Київ
вул. Кирилівська (Фрунзе), 134, Куренівський парк

Як дістатися?

Доїхати можна трамваями № 11, 16 з контрактової площі. Тролейбус 27, 30 з м. Петрівка.