Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Чарівна скрипка

Чарівна скрипка


Вистава "Чарівна скрипка"

Автор – Сергій Ковальов. Переклад з білоруської Володимира Підцерковного. Жанр – зимова казка. 

А чи знаєте ви, що далеко в лісі живуть маленькі чоловічки-гноми? І в одного з них є чарівна скрипка, яка виконує бажання. От якби мати таку! Тоді б можна було стільки солодощів та іграшок начаклувати… Але не все так просто!

Разом із героїнею, маленькою дівчинкою, хлопчики і дівчатка потрапляють у чарівний ліс, а потім і в будиночок, де мешкають гноми: добрий, але не дуже красивий, Хохлик та злий і підступний Карузлик. Маленькі глядачі, звісно, одразу зрозуміють, хто з братів-гномів хороший, а хто не дуже. А от дівчинку Карузликові вдалося підкупити солодощами, забавками та лестощами. Якби ж то вона знала, чому гном вирішив з нею «потоваришувати»! Звичайно, йому потрібна скрипка, яку може викрасти тільки людська істота! Але, потрапивши до злих рук, вона стільки біди може наробити!

Чи зрозуміє героїня, хто справжній друг, а хто лише прикидається? Чи оцінить вона непоказну доброту Хохлика і відмовиться від корисливих лестощів Карузлика? Про це маленькі глядачі дізнаються, завітавши на красиву, повчальну, сучасну казку.


Вік

4+


Вартість

квиток: 80 грн


Посилання


Адреса

Київ
вул. Миропільска, 1

Як дістатися?

ст. м. «Чернігівська», на перетині з вул. Андрія Малишка