Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Презентація благодійного проекту «Будинок лялькаря»

Презентація благодійного проекту «Будинок лялькаря»


7 травня, з нагоди Дня матері, у Будиночку Святого Миколая відбудеться перша вистава Київського муніципального академічного театру ляльок у рамках благодійного проекту «Будинок лялькаря».

 

Такі лялькові вистави для дітей проходитимуть щосуботи. Частину зібраних коштів організатори передаватимуть для дитячих лікарень Києва і області.

 

Організаторами заходу виступили Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» та Київський муніципальний академічний театр ляльок.

 

Святий Миколай завжди асоціюється із дивами, а відтак у його будиночку вони обов’язково траплятимуться. Організатори перетворять Будиночок на місце, де будуть оживати улюблені казки. Метою акції є естетичне виховання маленьких киян та благодійна допомога хворим дітям, які перебувають у дитячих лікарнях Києва і області. Частину зібраних коштів Фонд витратить на закупівлю медичного обладнання для місцевих дитячих лікарень. 

 

Першою виставою, що буде зіграна у Будиночку, стане «Котик та Півник» за мотивами української народної казки. Яскрава і колоритна вистава познайомить дітей з відомими персонажами народного фольклору, залучить до динамічної дії, а також навчить розпізнавати підступність та допомагати друзям, які потрапили у біду. Перегляд буде цікавим як дітям, так і дорослим.

 

Показ вистави відбудеться у суботу, 7 травня, об 11:00 у Будиночку Святого Миколая. Надалі лялькові вистави проходитимуть щосуботи об 11:00.

 

Завдяки спонсорам Фонду під час вистав діятиме чайний куточок, і допоки дітки дивитимуться казку, батьки матимуть змогу насолодитися приємним спілкуванням за чашечкою смачного чаю. 

 

Інформаційним партнером проекту виступає ресурс «Діти в місті».

 

Купити квитки на виставу можна безпосередньо в Будиночку Святого Миколая. Деталі та бронювання місць на вистави за телефоном: (067) 224-26-50.

 

Покваптесь! Кількість місць дуже обмежена! 


Вік

3+


Телефон

Каса театру:
+380 (44) 513 15 00

Телефон для довідок:
+380 (98) 340 02 39


Посилання


Адреса

Київ
Парк ім. Тараса Шевченка, вул. Терещенківська