Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Балет-феєрія "Спляча красуня"

Балет-феєрія "Спляча красуня"


Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва запрошує на казкову балет-феєрію "Спляча красуня".

Казкова історія про принцесу Аврору та її рятівника принца Дезіре, безсмертна партитура великого Чайковського, геніальна хореографія Петіпа – все це привертає увагу шанувальників балету вже понад 120 років, зачаровуючи чудовою музикою та дивовижним мереживом різнопланових танців. 

"Спляча красуня" - один з найвідоміших класичних балетів, який збирає повні зали по всьому світу, не залишаючи байдужим жодного глядача. Це твір, який нині справедливо називають "енциклопедією класичного танцю". Шедевр Петра Ілліча Чайковського та Маріуса Петіпа, створений за мотивами однієї з найвідоміших казок Шарля Перро, є вершиною балетної класики ХІХ століття. Адже саме тут музика вперше стала основою балету та повноправним союзником хореографа, а танець – мовою почуттів, виразником внутрішніх емоційних переживань. "Діамантом чистої води" назвав "Сплячу красуню" балетмейстер Федір Лопухов.

Ця вистава мала величезний успіх на гастролях балету та симфонічного оркестру театру у Великобританії, а також на гастролях балетної трупи у Німеччині, Іспанії, Швейцарії, Румунії.

Вистава для дітей та дорослих.

Тривалість вистави - 2 год.


Вік

5+


Вартість

від: 50 грн
до: 250 грн


Телефон

Адміністратори: +380 (44) 425 87 66
Каса: +380 (44) 425 42 80


Посилання


Адреса

Київ
вул. Межигірська, 2

Як дістатися?

см. метро "Контрактова площа"