Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Балет "Попелюшка"

Балет "Попелюшка"


Київський театр опери і балету для дітей та юнацтва запрошує на яскраву балетну виставу за мотивами казки Ш.Перро "Попелюшка".

Поєднання композиторських достоїнств партитури  – її образності, мелодійної щедрості, драматургічної логіки та танцювальності, зробили "Попелюшку" однією з кращих музичних казок у світі. 

На сцені Київського театру опери і балету для дітей та юнацтва прем’єра "Попелюшки" відбулася у травні 2004р. Попри всі модерні прочитання прокоф’євської партитури, яких з’явилося чимало в останні роки, постановники побачили свій балет як казкову класичну виставу, зважаючи не лише на спрямування і виховну функцію театру для дітей та юнацтва, а й на те, що саме таким задумував його композитор.

Ця постановка одразу ж завоювала не лише прихильність маленьких і дорослих глядачів, а й захоплені відгуки преси. Київські журналісти визнали виставу однією з найкращих постановок за всю історію муніципального театру. Адже вона з великою емоційною силою втілює тему кохання і щастя, приваблює іронічно-гротесковими характеристиками негативних персонажів й оспівує красу життя.

Тривалість вистави – 2 години.


Вік

6+


Вартість

від: 80 грн
до: 200 грн


Телефон

+380 (44) 425 42 80
+380 (44) 425 31 16
+380 (44) 425 87 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Межигірська, 2

Як дістатися?

см. метро "Контрактова площа"