Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Хорова абетка. Музичні класики для дітей та їхніх батьків

Хорова абетка. Музичні класики для дітей та їхніх батьків


"Хорова абетка" – одна з програм пізнавального лекторійно-освітнього проекту театру "Музичні класики для дітей та їхніх батьків".

Вистава познайомить з деякими таємницями життя театрального хору, розмаїттям жанрів та видів хорового співу. Протягом музичного уроку хор співатиме а капела, у супроводі фортепіано та симфонічного оркестру.

Головний хормейстер Анжела Масленнікова про постановку: "Велика кількість людей, які одночасно співають, завжди вражає та нікого не залишає байдужим. Їхні серця, емоції, вокальна майстерність спрямовані на те, щоб найяскравіше відтворити єдину ідею. Театральний хор – це дещо особливе, в ньому працюють співаки-актори. Це мобільні, артистичні та гнучкі музиканти, які під час співу на сцені можуть рухатися, танцювати, відтворюючи різноманітні характери і образи".

В усіх театрах світу можна побачити та почути хор в операх, мюзиклах, іноді в балетах, та концертних програмах. "Хорова абетка для дітей та їхніх батьків – це захоплюючий спосіб пізнання історії хорового співу в теорії та на практиці. Все почуте і побачене на нашому веселому уроці діти та батьки зможуть спробувати відтворити власними силами. Основним завданням вистави є зацікавити глядача та розширити знання про хорове мистецтво", – говорить про виставу режисер-постановник Лариса Леванова.

На маленьких глядачів та їхніх батьків під час вистави чекає багато несподіванок та сюрпризів…

Вік

6+


Вартість

від: 30 грн
до: 180 грн


Телефон

+380 (44) 425 42 80
+380 (44) 425 31 16
+380 (44) 425 87 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Межигірська, 2

Як дістатися?

см. метро "Контрактова площа"