Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Опера "Казка про царя Салтана"

Опера "Казка про царя Салтана"


На сцені Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей і юнацтва опера "Казка про царя Салтана" йде вже майже чверть століття.

Видатний російський композитор Микола Андрійович Римський-Корсаков (1844-1908) найбільш уславився як автор опер на казкові та легендарні сюжети, де природа і побут, фантастичне і реальне тісно переплетені, де використовуються різноманітні форми народної творчості.

До таких творів належить і опера "Казка про царя Салтана, про сина його славного та могутнього богатиря князя Гвідона Салтановича та про прекрасну царівну Лебідь", яка була написана у 1899 з нагоди 100-річного ювілею О.С.Пушкіна. Композитора привабила надзвичайна чарівність казки, і, безперечно, сам пушкінський вірш, на диво наспівний, соковитий... Він зберіг основні сцени й образи  твору і втілив їх в опері з величезною художньою силою та багатством фантазії.

Музика "Казки" - сонячна, осяяна безхмарною радістю та м’яким гумором, сповнена принадної казковості та чарівності, світлої віри у торжество справедливості, впевненості у неодмінній перемозі добра над злом.

Вистава для школярів та дорослих глядачів.

Опера виконується мовою оригіналу - російською.
Вік

6+


Вартість

від: 30 грн
до: 150 грн


Телефон

+380 (44) 425 42 80
+380 (44) 425 31 16
+380 (44) 425 87 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Межигірська, 2

Як дістатися?

см. метро "Контрактова площа"