Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Лисиця з лісу ШінодаВистава японського лялькового театру "Лисиця з лісу Шінода" від театрального колективу "Сарухачі-дза" у рамках Року Японії в Україні.

 

За підтримки Посольства Японії в Україні.

Дійові особи:

  • Абе-но Ясуна
  • Доджі (пізніше відомий як Абе-но Сеймей)
  • Кудзуноха (насправді лисиця)
  • Нянька
  • Мисливець

 

У провінції Ідзумі, неподалік від лісу Шінода, тихо та спокійно жила одна родина. Одного разу восени, чоловік Абе-но Ясуна пішов працювати в поле. У той час, його дружина Кудзуноха вклала спати їх шестирічного сина Доджі, який в майбутньому стане відомим чаклуном-оммьоджі, та сіла ткати. Аж раптом замилувалася красою хризантем, що квітли в саду, і випадково розкрила свою сутність. Насправді, вона була лисицею, яку колись врятував її чоловік Абе-но Ясуна. Нажаль, прокинувшись, син побачив справжню сутність своєї матері. Кудзуноха не змогла собі цього вибачити і вирішила покинути світ людей. Написавши чоловіку та сину прощавальну пісню, вона втікла до своєї домівки – лісу Шінода.

«Якщо сумуєш за мною – знайди мене в лісі Шінода». Невтішні батько та син вирушили до лісу, щоб повернути Кудзуноха, але так її і не знайшли. Сповнений суму Ясуна наважується на самогубство. Однак, в останню мить перед ними з’являється лисиця Кудзуноха, яка знову прийнявши людську подобу, дарує сину подарунок на пам’ять. Пізніше, вже дорослий Доджі за допомогою чарівного подарунка матері знаходить причини хвороби імператора та лікує його, за що його призначають чаклуном-оммьоджі при дворі.

 

Прим: Чаклун-оммьоджі – це містик, що практикує оммьо-до, давньояпонську езотеричну космологію.


Вік

11–14


Посилання


Адреса

Київ
вул. Грушевського, 1а

Як дістатися?

ст. метро Майдан Незалежності